Naujovė užimtiems: dantų protezavimas vos per 2 valandas!

Norėtumėte susitaisyti dantis, tačiau neturite tam laiko? Bijote, kad dantų protezavimas gydytojo kabinete užtruks valandų valandas? Nustebinsime jus – odontologai siūlo veikliems žmonėms palankią naujieną – vieno danties protezavimą vos per 2 valandas!

Pasaulyje ir Lietuvoje sparčiai plinta CEREC technologija, kurios dėka danties gydymas gali būti atliktas vos per vieną vizitą. Ir nereiktų išsigąsti, kad jei dantų protezavimas yra greitas, bus nekokybiškas. Priešingai! Pagal CEREC technologiją iš keramikos gaminami aukščiausios kokybės dantų protezai. Protezavimo metu pasitelkiamos išmanios kompiuterinio dizaino ir kompiuterizuotos gamybos programos.

Kaip atliekamas dantų protezavimas per vieną vizitą? Pirmiausiai specialia intraoraline kamera visiškai be skausmo nuskenuojamas 3D danties ir burnos vaizdas. Tuomet informacija siunčiama į kompiuterį – kuriamas būsimo naujo danties modelis. Viskas (danties forma, spalva) aptariama su klientu, jam parodoma, koks bus naujasis dantis. Tuomet procedūrai paruošiamas jūsų senas dantis – atliekamas šlifavimas, pašalinama sena plomba, ėduonis. Ir galiausiai pritvirtinamas naujas protezas – naujas dantis, idealiai derantis prie kitų dantų savo forma ir spalva. Maždaug 2 valandos ir jūs besišypsodami paliekate odontologo kabinetą!

Dantų protezavimas atliekamas KOA odontologijos klinikoje Vilniuje. KOA specialistai kviečia apsilankyti adresu V. Mykolaičio-Putino g. 10-44 arba skambinti tel. +370 613 62286 ir apie procedūrą sužinoti dar išsamiau.

protezavimas

Dantų protezavimas per vieną vizitą – pagrindiniai privalumai:

1) Nereikalingas nemalonius pojūčius keliantis atspaudo paėmimas silikonu;

2) Jums nereikės nešioti laikino protezo;

3) Sukuriamas visiškai unikalus, individualus, konkrečiai klientui tinkantis dantis; Protezas atrodo labai natūraliai ir visiškai atitinka kitų dantų formą ir spalvą.

4) Protezas yra pagamintas iš biosuderinamų medžiagų, savyje neturi jokio metalo. Taip pat, toks protezas yra tvirtesnis ir laiko ilgiau nei tradiciniai. Valgyti galėsite iškart po procedūros, praėjus nuskausminimui.

5) Dantų protezavimas yra puiki galimybė ne tik sutaisyti dantis, pagrąžinti jų formą, bet ir pakeisti dantų spalvą.

6) Itin greita procedūra: vienas dantis protezuojamas maždaug per 2 valandas;

7) Dantų protezavimas gali būti atliekamas ir mažiems vaikams.

Bijote šypsotis, nes jūsų priekiniai dantys yra negražios formos ar visiškai pageltę? O gal turite auksinių dantų ir dėl to jums nepatogu? Kviečiame apsilankyti odontologo kabinete ir vos per 2 valandas pakeisti savo gyvenimą! Išmanus dantų protezavimas padės pamiršti rūpesčius ir šypsotis ar juoktis laisvai be jokių apribojimų!

Kiek galėtų trukti ir kainuoti optimaliausias poilsis Nidoje?

Žmonės yra linkę manyti, kad trumpalaikės išvykos ir, pavyzdžiui, poilsis Nidoje kelioms dienoms – nevertos dėmesio, kadangi pats nuvykimo procesas yra varginantis ir reikalaujantis nemažai laiko. Anot jų, kur kas geriau tuomet vykti ilgesnei išvykai, savaitei, ar net kelioms. Žvelgiant iš vienos pusės, būtų galima sutikti, kad tokios pastabos turi prasmės, nebūtų galima iš karto jų nurašyti. Vis dėlto, pažvelgus iš kitos, ilgesnės išvykos reikalauja kur kas daugiau finansinių investicijų, o taip pat – ir laiko. Norintiems trumpam atitrūkti, tiesiog paįvairinti darbingą savaitę, ar tiesiog pasimėgauti kitokia aplinka, poilsis Nidoje kaip tik galėtų atrodyti, kaip nuostabi išeitis, suvokiant ir tai, kad pats nuvykimo procesas galėtų tapti nuotykiu.

Būstas NidojeŽinoma, keliaujant reikia įvertinti visas finansines investicijas – pavyzdžiui, nuoma Nidoje. Kiek galėtų kainuoti ji? Pirmiausia, būtina suvokti, kad išvykos sezono metu pareikalaus daugiau finansinių investicijų visomis prasmėmis. Turime omenyje tai, kad mokėsite daugiau ir už keltą, ir įvažiuojant, ir už tas pačias nuomos paslaugas teks pakloti daugiau. Anaiptol, jeigu keliausite ne sezonu, pavyzdžiui žiemą, tikėtina, kad išlaidos bus du – tris kartus mažesnės, papildomai įvertinus pasirinkimus. Tiesa, kai kuriais atvejais pigiau gali ir nebūti, tačiau tuomet gausite geresnį būstą, kur kas geresnėje vietoje – dauguma yra linkę Nidą pasilaikyti sezono metui.

Toliau skaityti „Kiek galėtų trukti ir kainuoti optimaliausias poilsis Nidoje?”

Šventės ir priedai telefonams: geros dovanos

Telefonų priedaiNežinote, ką dovanoti draugams ir artimiesiems per šventes? Priedai telefonams gali būti nuostabi dovana, kuri tikrai patiks ją gavusiems. Manote, kad nėra iš ko rinktis? Tikrai yra, tik pažvelkite.

Dėklai

Telefonų dėkliukai gali atskleisti individualumą arba kaip tik paversti telefoną solidžiu ir neišsiskiriančiu iš aplinkos. Jūs galite dovanoti dėkliukus siekdami pabrėžti savo ryšį su žmogumi arba tai, kaip jį matote. Rasite įvairių spalvų dėkliukų, su paveikslėliais ir ornamentais. Taip pat dėkliukai gali būti ir iš skirtingų medžiagų: plastikiniai, audinio, odiniai, su įvairiomis detalėmis. Tokie priedai telefonams ne tik taps apie jus primenančia dovana, bet ir prailgins telefono tarnavimo laiką. Juk taip dažnai tenka keisti telefoną tik dėl to, kad jo prieš tai nesaugojome. Tik dėl to, kad anksčiau nepadarėme kažko gerai, tik dėl to, kad be dėkliuko dėjome jį į rankinę ar kišenę, o ten jis nukentėjo nuo aštraus daikto ir suskilo. Arba, kai pasilenkėme, telefonas iškrito iš kišenės, o smūgis liko jo pagrindine gedimų priežastimi. Tad visada verta pagalvoti apie tuos dėklus ir pasistengti su jais padaryti viską, ką galite geriausio.

Išorinės baterijos

Toliau skaityti „Šventės ir priedai telefonams: geros dovanos”

Sandėliukų nuoma: dažniausiai pasitaikantys mitai

Sandėliukų nuoma Vilniuje iškilo tik per paskutinius kelerius metus. Vis daugiau žmonių įvertina tai, kad išsinuomoti sandėliukus yra ne tik labai paprasta, tačiau taip pat ir pigu. Juk norisi laikyti daiktus saugiai ir tuo pačiu nepergyventi, kad namuose yra labai daug daiktų, kurie apkrauna visas patalpas. Siūlome to išvengti labai paprastai ir patogiai. Būtent sandėliukų nuoma yra geriausias pasirinkimas.

Tiesa, kaip ir apie kitas populiarias paslaugas, taip ir šią yra kalbama labai įvairia. Kol vieni žmonės labai džiaugiasi tokia galimybe, tuo tarpu kiti vis dar svarsto, ar tai yra geras sprendimas. Norėdami kiek palengvinti paieškas nurodysime kelis kriterijus, kelis mitus, kurie dažniausiai glumina žmones ir trukdo jiems atrasti paslaugos patogumą bei populiarumą.

Sandėliukų nuoma Vilniuje – geras pasirinkimas. Svarbiausia atsirinkti teisingą informaciją.

1 # mitas – sandėliukų nuoma yra labai brangi paslauga.

Sandėliukų nuoma VilniujeSandėliukų nuoma išpopuliarėjo labai greitai ir vienas pagrindinių pliusų, kuris ir nulėmė tokį greitą išpopuliarėjimą – gana nedidelė kaina. Svarbiausia, kad šiuo metu sandėliukų pasirinkimas yra labai platus, tad kiekvienas asmuo pagal savo piniginės galimybes gali nesunkiai rasti jam patį tinkamiausią pasiūlymą. Nuo mažų ir labai pigių sandėliukų iki didesnių ir kiek brangesnių.

2 # mitas – sandėliukai skirti „šiukšlių“ laikymui.

Sandėliukų nuoma pasirenkama ne tik juridinių, tačiau ir fizinių asmenų. Kadangi didmiesčiuose vis daugiau žmonių gyvena jaunos statybos nedideliuose butukuose, tenka susitaikyti su tuo, kad bute turi karaliauti minimalizmas. Paprasčiausiai erdvės gana mažos ir daug daiktų kelia slogumą. Taigi, puikiai tam pasitarnauja sandėliukai, kuriuose galima laikyti retai naudojamą buitinę techniką bei daiktus – „prisiminimus“.

Toliau skaityti „Sandėliukų nuoma: dažniausiai pasitaikantys mitai”

Aktyvus laisvalaikis Nidoje

Nors poilsis Nidoje galėtų būti įvardijamas kaip poilsis pačiame ramiausiame kurorte, iš tiesų, veikti čia tikrai yra ką. Tiems, kas nori aktyvaus laisvalaikio, visai nereikia vykti į perkrautą erdvę, kur vos dėl žmonių pertekliaus gali judėti. Tad ką aktyvų laisvalaikį mėgstantys žmonės gali malonaus nuveikti Nidoje?

Dviračiu – per Kuršių Neriją

Nida tavęs laukiaJeigu atvykstate su dviračiu į Klaipėdą, o kambario nuoma Nidoje laukia – turite visą dieną tam, kad pasiektumėte savo nakvynės vietą. Nuostabus apie 40 km besitęsiantis dviračių takas per Kuršių Neriją vilioja ne vieną dviratininką. Puiku, kad tai išskirtinai dviračiams sukurtas takas, taigi, juo galima vykti bei maloniai praleisti laiką nebijant, kad pervažiuosi pėstįjį, ar kad į tave įlėks automobilis. Dviračių take gali leisti sau išvystyti ir didesnį greitį. Dauguma dviratininkų, lekiančių į Nidą, pasiima tiek maisto ir vandens, kiek jo reikia iki Juodkrantės. Ši yra pusiaukelėje, tad čia daug kas sustoja užkrimsti, atsigerti, atsipūsti ir pasipildyti atsargų. Na o nuvykus į Nidą, jausite, kad tikrai užsidirbote tą gerą poilsį… Pačioje Nidoje taip pat įrengti patogūs dviračių takai, tad rasite ir čia, kur pravažiuoti.

Pabėgioti pajūriu

Toliau skaityti „Aktyvus laisvalaikis Nidoje”