Aktyvus laisvalaikis Nidoje

Nors poilsis Nidoje galėtų būti įvardijamas kaip poilsis pačiame ramiausiame kurorte, iš tiesų, veikti čia tikrai yra ką. Tiems, kas nori aktyvaus laisvalaikio, visai nereikia vykti į perkrautą erdvę, kur vos dėl žmonių pertekliaus gali judėti. Tad ką aktyvų laisvalaikį mėgstantys žmonės gali malonaus nuveikti Nidoje?

Dviračiu – per Kuršių Neriją

Nida tavęs laukiaJeigu atvykstate su dviračiu į Klaipėdą, o kambario nuoma Nidoje laukia – turite visą dieną tam, kad pasiektumėte savo nakvynės vietą. Nuostabus apie 40 km besitęsiantis dviračių takas per Kuršių Neriją vilioja ne vieną dviratininką. Puiku, kad tai išskirtinai dviračiams sukurtas takas, taigi, juo galima vykti bei maloniai praleisti laiką nebijant, kad pervažiuosi pėstįjį, ar kad į tave įlėks automobilis. Dviračių take gali leisti sau išvystyti ir didesnį greitį. Dauguma dviratininkų, lekiančių į Nidą, pasiima tiek maisto ir vandens, kiek jo reikia iki Juodkrantės. Ši yra pusiaukelėje, tad čia daug kas sustoja užkrimsti, atsigerti, atsipūsti ir pasipildyti atsargų. Na o nuvykus į Nidą, jausite, kad tikrai užsidirbote tą gerą poilsį… Pačioje Nidoje taip pat įrengti patogūs dviračių takai, tad rasite ir čia, kur pravažiuoti.

Pabėgioti pajūriu

Sveiko gyvenimo šalininkams poilsis Nidoje ar kitoje vietoje bus ne tik gulėjimas su šokoladų pakeliais, bet ir judėjimas! Pavyzdžiui, pabėgiojimas pajūriu. Tokia fizinė veikla iš pat ryto "pripumpuoja" gerosios energijos, suaktyvina medžiagų apykaitą, padaugina laimės hormono serotonino ir nuteikia mus gerai visai dienai. Pabėgioti įprastu taku savo mieste – jau tapę rutina. O štai ryte prabėgti pajūriu – kažkas nuostabaus. Tad ir jūs, aktyvaus gyvenimo mėgėjai, nepamirškite rytais pabėgioti pajūriu.

Pakvėpuoti pušynų grynu oru

Tikėtina, kad jūsų kambario ar apartamento nuoma Nidoje bus kur nors prie pušyno, tad net ir kambaryje galėsite užuosti miško kvapo. Kodėl bus būtent taip? Nes Nidoje labai daug pušynų ir net sunku nueiti į tokią vietą, kur pušynas būtų tikrai toli.

Įlipti ant Parnidžio kopos

Laipiojimas treniruokliu puikiai veikia jūsų klubus ir metabolizmą, tačiau yra nuobodus. O štai laipiojimas į kopas Nidoje bus geriausias treniruoklis, kokį tik kada būsite turėję! Tad būtinai leiskite sau pakvėpuoti grynu oru lipant aukštyn! Jei norite tikrai pasportuoti, lipkite, kol sušilsite, kol atrodys, kad jau daugiau nebegalite – bet vis tiek lipkite, nesustokite pailsėti. Štai jums ir aktyvus laisvalaikis Nidoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *