Naujovė užimtiems: dantų protezavimas vos per 2 valandas!

Norėtumėte susitaisyti dantis, tačiau neturite tam laiko? Bijote, kad dantų protezavimas gydytojo kabinete užtruks valandų valandas? Nustebinsime jus – odontologai siūlo veikliems žmonėms palankią naujieną – vieno danties protezavimą vos per 2 valandas!

Pasaulyje ir Lietuvoje sparčiai plinta CEREC technologija, kurios dėka danties gydymas gali būti atliktas vos per vieną vizitą. Ir nereiktų išsigąsti, kad jei dantų protezavimas yra greitas, bus nekokybiškas. Priešingai! Pagal CEREC technologiją iš keramikos gaminami aukščiausios kokybės dantų protezai. Protezavimo metu pasitelkiamos išmanios kompiuterinio dizaino ir kompiuterizuotos gamybos programos.

Kaip atliekamas dantų protezavimas per vieną vizitą? Pirmiausiai specialia intraoraline kamera visiškai be skausmo nuskenuojamas 3D danties ir burnos vaizdas. Tuomet informacija siunčiama į kompiuterį – kuriamas būsimo naujo danties modelis. Viskas (danties forma, spalva) aptariama su klientu, jam parodoma, koks bus naujasis dantis. Tuomet procedūrai paruošiamas jūsų senas dantis – atliekamas šlifavimas, pašalinama sena plomba, ėduonis. Ir galiausiai pritvirtinamas naujas protezas – naujas dantis, idealiai derantis prie kitų dantų savo forma ir spalva. Maždaug 2 valandos ir jūs besišypsodami paliekate odontologo kabinetą!

Dantų protezavimas atliekamas KOA odontologijos klinikoje Vilniuje. KOA specialistai kviečia apsilankyti adresu V. Mykolaičio-Putino g. 10-44 arba skambinti tel. +370 613 62286 ir apie procedūrą sužinoti dar išsamiau.

protezavimas

Dantų protezavimas per vieną vizitą – pagrindiniai privalumai:

1) Nereikalingas nemalonius pojūčius keliantis atspaudo paėmimas silikonu;

2) Jums nereikės nešioti laikino protezo;

3) Sukuriamas visiškai unikalus, individualus, konkrečiai klientui tinkantis dantis; Protezas atrodo labai natūraliai ir visiškai atitinka kitų dantų formą ir spalvą.

4) Protezas yra pagamintas iš biosuderinamų medžiagų, savyje neturi jokio metalo. Taip pat, toks protezas yra tvirtesnis ir laiko ilgiau nei tradiciniai. Valgyti galėsite iškart po procedūros, praėjus nuskausminimui.

5) Dantų protezavimas yra puiki galimybė ne tik sutaisyti dantis, pagrąžinti jų formą, bet ir pakeisti dantų spalvą.

6) Itin greita procedūra: vienas dantis protezuojamas maždaug per 2 valandas;

7) Dantų protezavimas gali būti atliekamas ir mažiems vaikams.

Bijote šypsotis, nes jūsų priekiniai dantys yra negražios formos ar visiškai pageltę? O gal turite auksinių dantų ir dėl to jums nepatogu? Kviečiame apsilankyti odontologo kabinete ir vos per 2 valandas pakeisti savo gyvenimą! Išmanus dantų protezavimas padės pamiršti rūpesčius ir šypsotis ar juoktis laisvai be jokių apribojimų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *