Kiek galėtų trukti ir kainuoti optimaliausias poilsis Nidoje?

Žmonės yra linkę manyti, kad trumpalaikės išvykos ir, pavyzdžiui, poilsis Nidoje kelioms dienoms – nevertos dėmesio, kadangi pats nuvykimo procesas yra varginantis ir reikalaujantis nemažai laiko. Anot jų, kur kas geriau tuomet vykti ilgesnei išvykai, savaitei, ar net kelioms. Žvelgiant iš vienos pusės, būtų galima sutikti, kad tokios pastabos turi prasmės, nebūtų galima iš karto jų nurašyti. Vis dėlto, pažvelgus iš kitos, ilgesnės išvykos reikalauja kur kas daugiau finansinių investicijų, o taip pat – ir laiko. Norintiems trumpam atitrūkti, tiesiog paįvairinti darbingą savaitę, ar tiesiog pasimėgauti kitokia aplinka, poilsis Nidoje kaip tik galėtų atrodyti, kaip nuostabi išeitis, suvokiant ir tai, kad pats nuvykimo procesas galėtų tapti nuotykiu.

Būstas NidojeŽinoma, keliaujant reikia įvertinti visas finansines investicijas – pavyzdžiui, nuoma Nidoje. Kiek galėtų kainuoti ji? Pirmiausia, būtina suvokti, kad išvykos sezono metu pareikalaus daugiau finansinių investicijų visomis prasmėmis. Turime omenyje tai, kad mokėsite daugiau ir už keltą, ir įvažiuojant, ir už tas pačias nuomos paslaugas teks pakloti daugiau. Anaiptol, jeigu keliausite ne sezonu, pavyzdžiui žiemą, tikėtina, kad išlaidos bus du – tris kartus mažesnės, papildomai įvertinus pasirinkimus. Tiesa, kai kuriais atvejais pigiau gali ir nebūti, tačiau tuomet gausite geresnį būstą, kur kas geresnėje vietoje – dauguma yra linkę Nidą pasilaikyti sezono metui.

Jeigu daugelis elgiasi būtent taip, tai galbūt poilsis Nidoje pasižymi pasyvumu žiemą? Ne, taip tikrai nėra. Paprasčiausiai, daugumai žmonių Nida asocijuojasi su paplūdimiais ir galimybe gulėti prie jūros, nieko neveikti. Žinomą, žiemą tikrai negalėsite pasimėgauti tokiu pasyviu poilsiu, tačiau visos kitos atrakcijos veikia visais kalendoriniais metais. Skanausite šviežiausią žuvį, galėsite pasidairyti po tas pačias lankytinas vietas – žiemą jos atrodo visiškai kitaip, turi visai kitą žavesį. Be viso to, pušynai, buvimas gamtos apsuptyje, o galimai ir važinėjimas dviračiu, jeigu žiema – tik kalendorinė, yra puikiausios veiklos, leisiančios praplėsti akiratį, pamiršti erzinančias smulkmenas ir tiesiog atsipalaiduoti vienumoje, poros kompanijoje, ar draugų.

Taigi, viską įvertinus, pažymime, kad būtent toks poilsis Nidoje, o taip pat ir nuoma Nidoje, jums gautųsi kur kas pigesnis. Tai reikštų, kad pinigų liktų ir kitoms išvykoms, o ši – trumpalaikė – būtų tiesiog puiki galimybė pailsėti ir paįvairinti gyvenimą. Keliaukite, mėgaukitės gamta, kurią turime – teoriškai gal tai ir neatrodo patys geriausi sprendimai, tačiau patyrus, net nesinori galvoti kitaip.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *