Šventės ir priedai telefonams: geros dovanos

Telefonų priedaiNežinote, ką dovanoti draugams ir artimiesiems per šventes? Priedai telefonams gali būti nuostabi dovana, kuri tikrai patiks ją gavusiems. Manote, kad nėra iš ko rinktis? Tikrai yra, tik pažvelkite.

Dėklai

Telefonų dėkliukai gali atskleisti individualumą arba kaip tik paversti telefoną solidžiu ir neišsiskiriančiu iš aplinkos. Jūs galite dovanoti dėkliukus siekdami pabrėžti savo ryšį su žmogumi arba tai, kaip jį matote. Rasite įvairių spalvų dėkliukų, su paveikslėliais ir ornamentais. Taip pat dėkliukai gali būti ir iš skirtingų medžiagų: plastikiniai, audinio, odiniai, su įvairiomis detalėmis. Tokie priedai telefonams ne tik taps apie jus primenančia dovana, bet ir prailgins telefono tarnavimo laiką. Juk taip dažnai tenka keisti telefoną tik dėl to, kad jo prieš tai nesaugojome. Tik dėl to, kad anksčiau nepadarėme kažko gerai, tik dėl to, kad be dėkliuko dėjome jį į rankinę ar kišenę, o ten jis nukentėjo nuo aštraus daikto ir suskilo. Arba, kai pasilenkėme, telefonas iškrito iš kišenės, o smūgis liko jo pagrindine gedimų priežastimi. Tad visada verta pagalvoti apie tuos dėklus ir pasistengti su jais padaryti viską, ką galite geriausio.

Išorinės baterijos

Kitas svarbus komponentas – tai išorinės baterijos arba akumuliatoriai. Tai nuostabi dovana kiekvienam išmanaus telefono savininkui. Kaip žinome, tokie telefonai gana greitai išsikrauna, todėl tenka nuolat ieškoti, kur pakrauti. Labai nepatogu kelionių metu, kai nėra galimybės telefono pasikrauti. Arba muzikos festivalių metu. Jeigu keliaujame po svetimas vietas, galbūt daug naudojamės GPS ir žemėlapio funkcijomis, o dėl to tenka kentėti išties greitą baterijos išsekimą. Tačiau atsarginės išorinės baterijos gali akimirksniu vėl pakrauti telefoną. Galima rinktis mažesnes, turinčias mažiau įkrovimo kartų, arba talpesnes, galinčias telefoną pakrauti daug kartų. Puiki dovana visiems, kas kartais keliauja ar leidžia laiką ne namuose ir turi pasikrauti telefoną.

Ekrano plėvelė

Svarbu ir saugoti ekranėlį. Jį nuo subraižymų ir kasdienio susidėvėjimo gali išsaugoti paprastas, bet genialus dalykas – plėvelė. Ekranėlis nesuduš taip lengvai, nesusidėvės. Po metų plėvelę pakeisite ir vėl atrodys kaip naujas.

Ausinės arba kolonėlė

Melomanams visada malonu gauti dovanų geras naujas ausines arba garso kolonėlę telefonui. Ji gali palaikyti Bluetooth ryšį, ir tai leis klausyti muzikos be jokio laido, net tada, kai telefonas kraunasi. Šias kolonėles patogu pasiimti su savimi į kelionę, jos neužima daug vietos, tai puiki dovana.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *