Šlaitiniam sklypui žoliapjovę rinkitės atsargiai

Rinktis zoliapjoves reikia atsargiai. Pagalvoti ne tik apie turimą biudžetą ar norimą rezultatą, bet ir apie tai, kokia žoliapjovė kokiems darbams tinkama. Štai vieno vyro žoliapjovės istorija byloja, kad sklypas sklypui nelygus, o žoliapjovė žoliapjovei.

Sklypas kalvotas, su dideliu šlaitu

Naujausios žoliapjovėsTaigi, visų pirma, benzinines zoliapjoves vyras nutarė rinktis dėl to, kad matė, kaip pas kaimyną buvo pjaunama žolė. Tiek jo, tiek kaimyno sklypai – ant nemažo šlaito, gana kalvotoje vietoje. Gal ten ir ne skardis, tačiau tikrai ir ne lygi golfo aikštelė.

Vyko pirkti į parduotuvę

Nusipirkti zoliapjoves vyras išvažiavo į didesnį toliau esantį miestą. Pats nežinojo, kokios reikia, todėl iškart kreipėsi į parduotuvės konsultantus ir pabandė sulaukti atsakymų iš jų. Tuomet jam buvo siūlomi įvairūs variantai, ir benzininės žoliapjovės, ir trimeriai, ir kitokios savaeigės. Vyras labiausiai norėjo benzininės, nes jam tai atrodė patikimas dalykas. Su trimeriu daugiau darbuotis nenorėjo, nes jau teko tą ne kartą daryti ir pajusti tą nuovargį po tokių darbų. Tačiau reikėjo juk kažką daryti. Taip pat buvo matęs pas kaimynę benzininę, taigi tokią iš pasiūlytojų ir pasirinko, sumokėdamas apie 600 eurų.

Grįžus viską darė pagal instrukcijas, bet ilgai nelaikė

Smagu buvo su benzinines zoliapjoves instrukcija darbuotis. Viską darė, kaip parašyta. Surinko, pabandė, pamatavo tepalą, nuo sklypo surinko obuolius, akmenis ir ėmėsi darbuotis. Pasigirdo burzgimas ir visi šeimoje žinojo – tėtis pirko žoliapjovę ir dabar galima smagiai paklausyti, kaip ji burzgia. Tačiau vos po pusvalandžio triukšmas nutilo, o vyras palinko prie žoliapjovės ir ėmė ieškoti, kur problema. Deja, kad ir ką darė, jau įrangos nebe pavyko daugiau prikelti.

Garantiniame apkaltino dėl tepalo nebuvimo

Teko vežti atgal į garantinį. Po mėnesio atėjo išvada, esą, nebuvo žoliapjovėje tepalo. Tuomet prasidėjo ir nedidelis ginčas, nes tepalo tikrai buvo, juolab, kad ji buvo ką tik nupirkta ir parengta naudojimui.

Teko žoliapjovę grąžinti

Galiausiai po šiokių tokių susirašinėjimų ir skambučių, žoliapjovė buvo grąžinama, kaip ir pinigai. Kodėl taip atsitiko? Pasirodo, su benzinine žoliapjove negalima pjauti šlaitų ir kalvotų sklypų. Mat, pakrypus tam tikru kampu, nusvyra ir tepalas, dėl to jis nepatenka į motorą. Tada atsiranda efektas, tolygus tam, kuris būna, kai tepalo išvis nėra, ir motoras sugenda. Kadangi vyrui žoliapjovę pardavė parduotuvėje apibūdinus poreikius, po tokių reikalų, ši galiausiai buvo grąžinta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *