Patarimai skolinantis būstui

Net nėra abejonės, jog nuosavo būsto įsigijimas yra pats didžiausias pirkinys daugelio žmonių gyvenime. Tikriausiai daugelis net nesugebėtų to padaryti, jei ne busto paskola is kredito unijos. Kaip bebūtų, darant didžiausią pirkinį savo gyvenime, reikėtų gerai apie tai pagalvoti, tiesa?

Yra labai daug klausimų, į kuriuos prieš imant būsto paskolą iš banko arba kredito unijos turite atsakyti pats sau. Ar geriau imti paskolą su fiksuota palūkanų norma, ar su kintančia? Kokį pradinį įnašą galite sutaupyti prieš perkant namus? Kaip galite sumažinti palūkanų normas?

Busto paskola is kredito unijosVisų pirma reikėtų pabrėžti vieną svarbų dalyką – nebūtina turėti nepriekaištingos kredito istorijos tam, jog gautumėte būsto paskolą. Egzistuoja klaidinantis mitas, jog tik tie, kurie niekada neturėjo pasiėmę greitųjų kreditų bei neturėjo jokių pradelstų mokėjimų, gali gauti paskolą savo būstui. Net jei ir turėjote kažkokių finansinių problemų praeityje, tiek bankas, tiek ir kredito unija bus linkę jums suteikti paskolas. Tiesa, paskolos sąlygos greičiausiai bus prastesnės, kadangi jūs būsite vertinamas kaip rizikingas klientas. Be jokios abejonės – stengtis palaikyti gerą kredito istoriją yra labai svarbu, tačiau jei praeityje ir padarėte kažkokių klaidų, per daug nesigraužkite.

Toliau skaityti „Patarimai skolinantis būstui”

Kokiais atvejais reikalingas langų tamsinimas?

Turbūt nemažai žmonių įtariai žiūri į automobilius, kurie yra su tamsintais langais. Kai kuriems tai asocijuojasi su įtakingais žmonėmis, kurie vengia viešumo, kiti gali pagalvoti apie įžymybes, važiuojančias automobilyje, kuris brangus. Langus tamsinti naudinga ne tik dėl to, jog pasislėpti. Langu tamsinimas naudingas dėl daugelio priežasčių. Pasidomėti, kodėl naudinga tamsinti langus, apsimoka, kadangi galima gauti daug naudos. Nauda akivaizdi:

  • Vasaros metu susiduriama su tuo, jog automobilis įkaista. Nepatogu, nes sėdynės gali būti šiltos, važiuoti gali būti per šilta. Langų tamsinimas naudingas, nes jis apsaugo nuo UV spindulių. Mėgautis kelione galima tuomet, kai ji komfortiška. Važiuoti ir nesibaiminti dėl saulės spindulių naudinga, todėl apsimoka pasidomėti langų tamsinimu.

  • Tamsesni langaiManote, jog tai, kad nepraleidžiami UV spinduliai naudinga? Palaukite, kol sužinosite kitas priežastis, kodėl pasirinkti langų tamsinimą naudinga. Privatumas svarbu. Ką manote apie langų tamsinimą vien dėl to, jog būtų suteikta daugiau privatumo. Idėja naudinga. Pasidomėti langų tamsinimu naudinga, kadangi galima ne tik išvengti šilumos, bet ir gauti daugiau privatumo. Nemalonu važiuojant stebėti, kaip kiti žiūri į automobilio vidų. Reikia pripažinti, kai kuriems privatumas svarbus. Įžymybės turbūt neįsivaizduoja kelionės tuomet, kai pasirenkamas automobilis, kurio langai netamsinti ir galima matyti automobilio vidų. Visgi, kai kurios įžymybės mėgsta dėmesį, todėl galima pamanyti, kad ne visiems svarbu privatumas.

  • Toliau skaityti „Kokiais atvejais reikalingas langų tamsinimas?”

Kokią naudą teikia oro drėkintuvai?

Pirkti oro drėkintuvą naudinga dėl daugelio priežasčių. Tuo labiau tais atvejais, kai drėkintuvas išmanusis ir teikia daug naudos. Oro drėkintuvai naudinga, tačiau svarbu žinoti, kurį pirkti. Verta atidžiai pirkti prekę, jog būtų galima ne tik įsigyti reikiamą prekę, bet ir sutaupyti. Pirkti prekes reikia atidžiai. Sutaupyti svarbu, tačiau nereikia pamiršti to, jog įsigyti reikiamą prekę svarbiausia. O galbūt net nereikia oro drėkintuvo? Priežastys, kodėl oro drėkintuvas reikalingas:

  • Nemalonus kvapas gali ne tik kelti sunkumų atsipalaiduojant, bet ir sukelti kitų nemalonumų. Oro drėkintuvai naudingi tuomet, kai reikia rasti prekes, gaivinančias orą. Kartais prekės naudingos dėl to, nes suteikia naudos. Praktiškai naudoti prekes apsimoka, todėl svarbu atidžiai rinktis prekes, jog būtų galima sutaupyti. Pirkti prekes, kurios suteikia malonų kvapą apsimoka ne tik tiems, kurie jautrūs kvapams, bet ir kitiems, kurie nori kvėpuoti maloniais kvapais.

  • DrėkintuvaiPirkti prekę apsimoka, nes svarbu oras, kuriuo kvėpuojama. Oro drėgmė svarbi, todėl naudinga pasidomėti, ar nereikia įsigyti oro drėkintuvo. Pirkti prekę apsimoka, todėl naudinga pasidomėti, jog būtų galima pirkti tai, kas reikalinga. Naudinga žinoti, jog išmanieji oro drėkintuvai teikia daug naudos. Svarbu pasidomėti prekėmis ir nuspręsti, ar prekė reikalinga. Pirkti apsimoka. Sutaupyti pinigus smagu, todėl naudinga žinoti, jog oro drėkintuvai nebrangi prekė.

  • Toliau skaityti „Kokią naudą teikia oro drėkintuvai?”

5 rekomendacijos ieškantiems pigaus kredito

Jei skolintis, tai tik pigiai. Toks turėtų būti ir turbūt yra šūkis kiekvieno ieškančio kredito. Bet toks lūkestis mūsuose retai virsta realybe. Naujausi duomenys rodo, kad tik mažiau 20% lietuvių prieš skolindamiesi atlieka bent minimalią pigiausio kredito paiešką. Dauguma skolinasi ten, kur jau buvo ėmę paskolą ir turi savo anketą arba kur pasiseka pakliūti iš karto, atlikus paiešką ar akiai užkliuvus už reklamos.

Tai yra labai didelė problema, kuri netrukdomai leidžia veikti kreditoriams, kurie siūlo dideles palūkanas ir neturi jokių interesų jų sumažinti. Kuo daugiau žmonių atliks bent vieną ar du elementarius žingsnius prieš aklai skolindamiesi iš ten, kur tą akimirką yra patogiausia pasiskolinti, tuo sudėtingiau bus brangininkams, kurių paskolų palūkanų norma yra pernelyg didelė, kad būtų galima ją pateisinti.

Pateiksime 5 rekomendacijas ieškantiems pigaus kredito, kurios neabejotinai padės gauti kreditą daug geresnėmis sąlygomis, nei galėtumėte gauti nesinaudodami šiomis rekomendacijomis. Pradėkime.

Paskolų palyginimas

Greitieji kreditaiPati pagrindinė ir svarbiausia rekomendacija, kai kalba pasisuka apie pigų ar net pigiausią kreditą yra paskolų palyginimas. Tai net nebūtinai turi būti apie palūkanų normą. Pasirinkite jums svarbiausią dalyką ir pažiūrėkite kaip vienas prie kito iš šios perspektyvos atrodo skirtingi kreditoriai. O kad to nereikėtų daryti savomis rankomis, galite pasinaudoti paskolų palyginimų svetainėmis, tokiomis kaip visikreditai.lt. Šį puslapį rekomenduoti galime, nes nes ten apžvelgiami, įvertinami ir rekomenduojami greitieji kreditai, bet ir dar daugiau paskolų.

Pokalbis buvusiais klientais

Toliau skaityti „5 rekomendacijos ieškantiems pigaus kredito”

Kaip sumontuoti roletus?

Visi puikiai žinome, jog kiekvienas lietuvis labiau už viską mėgsta sutaupyti. Jei jis gali kažką padaryti pats ir taip išvengti profesionalo samdymo, jis būtinai tai ir padarys. Tai ypač susiję su namų įranga ir remontu. Tad jei jus domina roletai diena naktis, jūs taip pat galite sutaupyti – užsisakykite roletus ir sumontuokite juos patys. Žinoma, savo srities profesionalai turbūt padarytų tai greičiau ir paprasčiau, tačiau jei iš tiesų norite sutaupyti, galite tai atlikti ir patys.

RoletaiTiek roletai diena naktis, tiek ir plisuotos žaliuzės įrengiamos gana paprastai, tam nereikės jokių specialių įrankių ar žinių. Pateikiame jums trumpą instruktažą kaip tai pasidaryti patiems ir sutaupyti pinigų.

Pirmas dalykas kurį reikėtų padaryti, tai pamatuoti erdvę, kurioje bus kabinami roletai diena naktis arba plisuotos žaliuzės. Tai reikalinga tam, jog nusipirktumėte tinkamo dydžio žaliuzes arba roletus. Paprasčiausiai pamatuokite išorinę lango pusę išilgai ir skersai. Pagal gautus rezultatus užsisakykite roletus arba žaliuzes. Kai jau turite roletus ar žaliuzes, pasižymėkite vietas, kuriose juos montuosite. Puikiausiai tai padarysite su paprastu pieštuku. Tiesiog pridėkite žaliuzes prie lango, įsitikinkite jog viskas tinka taip, kaip ir norėtumėte, ir pasižymėkite tvirtinimo vietas.

Toliau skaityti „Kaip sumontuoti roletus?”