5 rekomendacijos ieškantiems pigaus kredito

Jei skolintis, tai tik pigiai. Toks turėtų būti ir turbūt yra šūkis kiekvieno ieškančio kredito. Bet toks lūkestis mūsuose retai virsta realybe. Naujausi duomenys rodo, kad tik mažiau 20% lietuvių prieš skolindamiesi atlieka bent minimalią pigiausio kredito paiešką. Dauguma skolinasi ten, kur jau buvo ėmę paskolą ir turi savo anketą arba kur pasiseka pakliūti iš karto, atlikus paiešką ar akiai užkliuvus už reklamos.

Tai yra labai didelė problema, kuri netrukdomai leidžia veikti kreditoriams, kurie siūlo dideles palūkanas ir neturi jokių interesų jų sumažinti. Kuo daugiau žmonių atliks bent vieną ar du elementarius žingsnius prieš aklai skolindamiesi iš ten, kur tą akimirką yra patogiausia pasiskolinti, tuo sudėtingiau bus brangininkams, kurių paskolų palūkanų norma yra pernelyg didelė, kad būtų galima ją pateisinti.

Pateiksime 5 rekomendacijas ieškantiems pigaus kredito, kurios neabejotinai padės gauti kreditą daug geresnėmis sąlygomis, nei galėtumėte gauti nesinaudodami šiomis rekomendacijomis. Pradėkime.

Paskolų palyginimas

Greitieji kreditaiPati pagrindinė ir svarbiausia rekomendacija, kai kalba pasisuka apie pigų ar net pigiausią kreditą yra paskolų palyginimas. Tai net nebūtinai turi būti apie palūkanų normą. Pasirinkite jums svarbiausią dalyką ir pažiūrėkite kaip vienas prie kito iš šios perspektyvos atrodo skirtingi kreditoriai. O kad to nereikėtų daryti savomis rankomis, galite pasinaudoti paskolų palyginimų svetainėmis, tokiomis kaip visikreditai.lt. Šį puslapį rekomenduoti galime, nes nes ten apžvelgiami, įvertinami ir rekomenduojami greitieji kreditai, bet ir dar daugiau paskolų.

Pokalbis buvusiais klientais

Palyginote paskolas ir sudomino kažkuri bendrovė? Neskubėkite jos teisti vien iš pirmo žvilgsnio. Juk yra sakoma – nespręsk apie knygą iš jos viršelio. Bendrovės moka save pateikti gražiai, tam jos samdo žmones, kurių darbas yra kuo gražiau pateikti įmonės paslaugas. Bet tai neparodo, kad vyksta už uždarų dūrų, t.y. kaip įmonė elgiasi su savo klientais. Jei pažįstamų rate turite jau bendradarbiavusių su viena ar kita bendrove – pasikalbėkite su jais ir paklauskite ar jie susidūrė su kokiomis nors problemomis.

Pokalbis su aptarnavimo konsultantais

Jei tokios galimybės neturite, tai galite patys tiesiogiai pasikalbėti su aptarnaujančiu personalu. Galite užduoti jums rūpimus klausimus ir tuomet galėsite įsivertinti aptarnavimo kokybę, punktualumą atsakant į klausimus ir pan. Jei esate drovūs, atminkite, kad tokias užklausas galite išsiųsti anonimiškai!

Įmonės įvertinimų apžvalga

Dar vienas būdas suprasti kas slypi už fasado, tai pasidomėti ką apie įmonę kalba kiti. Tą nesunku padaryti apsilankius duomenų bazėse, kuriose yra kaupiami viešai prieinami duomenys apie įmones. Dažniausiai ten pat rasite ir atsiliepimų apie įmonę. Turbūt lengviausias kelias, tai paskaityti apie pasirinktą įmonę rekvizitai.vz.lt puslapyje, pvz. https://rekvizitai.vz.lt/imone/uab_nordecum/atsiliepimai/.

Teisinių ginčų ir baudų apžvalga

Ten pat galite susipažinti ir su bylomis, kurios buvo iškeltos bendrovei, kurios paslaugomis domitės. Kartais tai būna susiję su verslo praktikomis, kurios tiesiogiai liečia klientus, todėl ten galite rasti įdomių dalykų, kurie padės priimti sprendimą, kur gauti paskolą.

Labiausiai rekomenduojame pasinaudoti bent jau pirmąją mūsų rekomendacija ir palyginti paskolas, nesvarbu ar tai būtų greitieji kreditai ar refinansavimas. Tai – geriausia rekomendacija laiko ir naudos santykio prasme. Visa kita – naudinga, bet tai labiau antro plano rekomendacijos, kurio neduos tiek daug naudos, jei neatliksite pirmosios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *