Dalykai, dėl kurių imamos paskolos

Pigūs kreditaiApie paskolas greičiausiai girdėję yra visi, o kadangi jos taip sparčiai populiarėja ir tampa vis labiau prieinamos, nieko keisto, jog gali atsirasti noras išbandyti jas patiems. Priežasčių kada gali atrodyti, jog paskola reikalinga yra daug, tačiau tikrai nereikėtų jos rinktis, jeigu tiesiog norima nusipirkti gražius batus ar pavalgyti prabangesniame restorane. Paskolos yra įsipareigojimas, kuris turėtų būti pasirenkamas tuomet, kai tai atliekama dėl svaraus tikslo. Skirtingi asmenys dažnai nori pasiskolinti pinigų dėl skirtingų dalykų, tačiau svarbiausia įsitikinti, kad to tikrai reikia ir, kad paskolai iš tiesų esama pasiruošus. Jei neturite stabilaus darbo ir nežinote ar greitu metu jo nekeisite, greičiausiai paskolos bent kurį laiką reikėtų neimti. Kitais atvejais įvertinus savo finansus tikrai galima nebijoti pasirinkti šią paslaugą. Prieš kreipiantis į banką ar kitą kreditų įmone, verta suprasti, jog pigūs kreditai įmanomi tik tuomet, jei atlyginimas geras, neturima skolų, o ir mokėjimų istorijoje nebus randama vėlavimų. Kitokiu atveju galima gauti kiek prastesnes paskolos grąžinimo sąlygas.

Toliau skaityti „Dalykai, dėl kurių imamos paskolos”

5 rekomendacijos ieškantiems pigaus kredito

Jei skolintis, tai tik pigiai. Toks turėtų būti ir turbūt yra šūkis kiekvieno ieškančio kredito. Bet toks lūkestis mūsuose retai virsta realybe. Naujausi duomenys rodo, kad tik mažiau 20% lietuvių prieš skolindamiesi atlieka bent minimalią pigiausio kredito paiešką. Dauguma skolinasi ten, kur jau buvo ėmę paskolą ir turi savo anketą arba kur pasiseka pakliūti iš karto, atlikus paiešką ar akiai užkliuvus už reklamos.

Tai yra labai didelė problema, kuri netrukdomai leidžia veikti kreditoriams, kurie siūlo dideles palūkanas ir neturi jokių interesų jų sumažinti. Kuo daugiau žmonių atliks bent vieną ar du elementarius žingsnius prieš aklai skolindamiesi iš ten, kur tą akimirką yra patogiausia pasiskolinti, tuo sudėtingiau bus brangininkams, kurių paskolų palūkanų norma yra pernelyg didelė, kad būtų galima ją pateisinti.

Pateiksime 5 rekomendacijas ieškantiems pigaus kredito, kurios neabejotinai padės gauti kreditą daug geresnėmis sąlygomis, nei galėtumėte gauti nesinaudodami šiomis rekomendacijomis. Pradėkime.

Paskolų palyginimas

Greitieji kreditaiPati pagrindinė ir svarbiausia rekomendacija, kai kalba pasisuka apie pigų ar net pigiausią kreditą yra paskolų palyginimas. Tai net nebūtinai turi būti apie palūkanų normą. Pasirinkite jums svarbiausią dalyką ir pažiūrėkite kaip vienas prie kito iš šios perspektyvos atrodo skirtingi kreditoriai. O kad to nereikėtų daryti savomis rankomis, galite pasinaudoti paskolų palyginimų svetainėmis, tokiomis kaip visikreditai.lt. Šį puslapį rekomenduoti galime, nes nes ten apžvelgiami, įvertinami ir rekomenduojami greitieji kreditai, bet ir dar daugiau paskolų.

Pokalbis buvusiais klientais

Toliau skaityti „5 rekomendacijos ieškantiems pigaus kredito”