Spalvos vonioje ir vonios plytelės

Vonios plytelėsNorite, kad namai atrodytų gražiai ir ryškiai – tą padaryti padės vonios plytelės, kurios išskirtinį interjerą sukurs ne tik ten, kur prausiatės ir kur oficialiai yra jūsų vonia, bet ir kitose vietose. Tačiau kokias tas plyteles pasirinkti? Vonios plytelių spalvos nėra atsitiktinės, jos kurs vienokią ar kitokią nuotaiką.

Balta – sterili ir saugi

Pirmiausia pažvelkime, ką jums galėtų pasiūlyti baltos vonios plytelės. Labiausiai jos tiks mažiems namams, kur trūksta erdvės ir šviesos. Balta puikiai atspindi šviesą bei praplečia erdvę, todėl turėdami baltas plyteles, jomis galite rinkti įvairias erdves, ne tik vonią. Taip pat reikėtų rinktis kuo didesnes baltas plyteles, tada ta erdvė prasiplės geriau. Aišku, nepamiršti ir veidrodžių. Kita vertus, išskirtinėms asmenybėms vonios plytelės gali pasirodyti pernelyg sterilios ir saugios, gali atrodyti, kad reikia, jog jos būtų ne tokios baltos, ne tokios vienodos. Tada galima eiti prie įvairesnių spalvų.

Juoda – prabanga ir klasika

Štai juodos spalvos vonios plytelės iškart sukurs prabangos pojūtį. Ne švaros, ne jaukumo, o juodos prabangos. Tačiau nepalikite visko tik juoda. Nepamirškite itin gerai apšviesti tas erdves, kur žiūrite į save ar į veidrodį. Prie juodų plytelių gražiai derės akmens masės kriauklė, taip pat aukso ar bronzos imitacijos rankenėlės, laikikliai ir kiti panašūs dalykai.

Ryškios spalvos nuteiks skirtingai

Daugiausiai žmonių pasirinktų spalvotas plyteles, tačiau rinktųsi šviesių, pastelinių spalvų ir gal tik vieną kitą su spalva. Žodžiu, tokias paliktų ne visas. Tačiau mes siūlome išbandyti naujovę – visiškai ryškias plyteles. Pasirinkę tokias kaip rožinė, žydra, jūs sukursite ryškius vonios akcentus, ir nieko daugiau nereikės. Plytelės gali būti žaismingos ir išsidėlioti skirtingais raštais, turėdami bent vieną ryškiaspalvę plytelių sieną, jums jau nereikės daryti nieko, kad vonioje ar virtuvėje atsirastų savitas stilius. Jis jau iškart ten bus dėl to, kad jį tiesiog spinduliuos minėtosios plytelės. Taigi, sukurti jaukius, gražius ir stilingus namus gali padėti ir puikios keramikinės plytelės. Tačiau reikėtų mokėti jas priderinti ir prie bendro vaizdo namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *