Tai, ko neverta išmesi: popieriniai maišeliai

Nedažnai ką nors pirkdami gauname popierinius maišelius, gražius, kaip iš pakuotes.eu. Bet jeigu jau juos gavome – neišmeskime iškart. Pagalvokime, gal verta pasidėti, o paskui kažkur pritingai pritaikyti. Kam jų gali prireikti?

Vėliau panaudosite dovanoms

Naujos pakuotėsKai ateina laikas eiti į gimtadienį ir kam nors ką nors dovanoti, prasideda klausimai, kadangi tenka kažkur viską supakuoti. Štai popieriniai maišeliai gali būti puiki pakavimo priemonė. Jeigu tai, ką anksčiau pirkote tame maišelyje, nesugadino jo, ir jeigu jis neturi ryškių logotipų, kažkokią firmą reklamuojančių žodžių, tuomet tai gali būti gražus dovaninis maišelis. Jeigu maišelyje prieš tai buvo kokia taukuota žuvis, česnakai ar kiti pėdsaką bei kvapą paliekantys dalykai, tada jis netiks. Jeigu didelis ar mažas maišelis buvo gautas perkant rūbus, avalynę, papuošalus, labiau tikėtina, kad jis liks puikios formos. Ypač, jeigu jis dar ir gražus. O dabar gražu ekologija, taigi, paprastas popierinis pilkas arba rudas maišelis: jau šis tas. Jis gerai tiks jūsų poreikiams.

Galėsite laikyti maistą

Kita vertus, popieriniai maišeliai, turintys logotipus, firmos vardą, irgi nusipelno antrinio panaudojimo. Juose galima laikyti kokius nors maisto produktus, kurių nenorite laikyti paprastame maišelyje. Kam to reikia? Pirmiausia dėl to, kad popierinis maišelis visada turi daug geresnę formą. Jis gali būti sandus, lankstus, lengvesnis ir sunkesnis. Supylę saldainius į popierinį maišelį, galėsite juos išsiimti tarytum iš patogios dėžutės. O supylę į paprastą celofano maišelį – turėsite tai, ką ir šiaip visada turite. Tad paprastuose popieriniuose maišeliuose viską laikydami, tikrai galėsite mėgautis kur kas gražesniais ir malonesniais namais, jų išvaizda.

Panaudosite kurdami krosnį

Galiausiai, kaip ir visas popierius, popieriniai maišeliai gali būti panaudojami kuriant krosnį. Arba židinį, jeigu tokius turite. Arba grilį, laužą gamtoje. Jeigu popierinis maišelis niekam kitam daugiau netinka, galbūt yra suteptas, su kvapu ar suplyšęs, tuomet jis bus patogi prakura. Galite ir padaryti triuką: į jį įdėti kitų smulkių prakuromstinkančių dalykų, tarkime šieno, šakelių. Turėsite naudingą daiktą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *