Įrenginėjama masažo klinika ir pirkiniai jai

Tokios vietos kaip masazonamai.lt neatsirado per vieną dieną. Pirma turėjo susiburti masažistų – entuziastų būrelis, norinčių kurti ir daryti tokią veiklą. Tuomet turėjo atsirasti tokių, kas apsiimtų įkurti vieningą masažo kliniką. Galiausiai, ją reikėjo įkurti ir viską tinkamai įrengti, supirkti reikalingus dalykus. Būtent apie šio etapo žingsnius ir pakalbėkime.

Tinkamai įrengta patalpa

Masažas tauTam, kad masažo klinika būtų įrengta tinkamai, pirmiausia reikia rasti geriausią patalpą, kurioje galima tokį darbą atlikti. Patalpa turėtų būti šviesi, nesigirdėti gatvės triukšmas, gerai, jeigu pro langus matosi raminantys vaizdai. Taip pat patogiau, kad ji nebūtų viršutiniame pastato aukšte, į kurį pacientams tektų lipti laiptais. Nes tai būtų nelabai patogu, o kai kurie pacientai ateis masažo darytis po kokių nors traumų, susirgimų, taigi, jiems tikrai bus geriau patogesnė prieiga ir galimybė ateiti į kliniką.

Speciali lova

Taip pat masažo klinika turėtų turėti specialias lovas, kuriose ir būtų visi pacientai. Tai tam tikros kušetės, kurios gali būti reguliuojamo aukščio. Tas reguliavimas yra ne dėl paties paciento, o dėl masažą atliekančio specialisto, kad būtų patogiame rankų lygyje masažuojamas kūnas. Žinoma, masažo lova turi būti į patogi, nei per kieta, nei per minkšta. Ant jos, prieš gulantis žmogui, reikėtų užtiesti švarią vienkartinę paklodę. Dažnai tenka ant jos gulėti veidu žemyn, ypač atliekant nugaros masažą. Todėl masažo lova turėtų turėti specialią skylę, per kurią galėtų žvelgti masažuojamo žmogaus veidas.

Spintelės

Visiems daiktams, kurie naudojami masažo kabinete, pravartu būtų turėti spinteles. Ten bus galima sudėti ir visus kremus, talkus, ir rankšluosčius, paklodes, asmeninius masažisto daiktus.

Nusirengimo kabina

Kartais labai nemalonu nusirenginėti priešais kitą žmogų, net jeigu jis ir planuoja atlikti masažą. Deramai įrengtame masažo kabinete ar klinikoje visgi turėtų būti persirengimo kabina arba bent jau širma, už kurios būtų galima drąsiai persirengti, nusirengti, apsirengti, o vėliau ant masažo lovos gultis jau apsivyniojus rankšluostį ar užsidėjus chalatą. Aišku, kabinete taip pat reikėtų ir kriauklės, kad būtų galima masažuotojui nusiplauti rankas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *