Kai lengvųjų automobilių servisas jums tinka

Su savo mašina apsilankėte servise ir pagalvojote – puikus servisas! Jeigu taip jau yra, kodėl gi apie šį atradimą nepranešus visiems kitiems, kas galbūt irgi bent kartais pasinaudotų serviso paslaugomis? Juk servisas – tai paslauga, reikalinga kiekvienam iš mūsų, jeigu turime mašiną, jeigu vairuojame ir kartais kažkur su ja keliaujame. O ir pačiam servisui bus į naudą, kad nereikės pirkti reklamos, o bus galima tiesiog iškart žinoti, kad viską padarei gerai, žmonės patenkinti ir patys vieni kitiems rekomenduoja.

Kada žinote, kad esate gerose rankose

Serviso paslaugosKaip suprasti, ar lengvųjų automobilių servisas atliko gerą darbą? Pirmiausia, pamatykite, kaip vyksta diagnostika. Ar meistrai kruopščiai ją atlieka, ar dalijasi savo svarstymais ir hipotezėmis su jumis. Jeigu jus visada informuoja ir jums pasako, kokį uždavinį sprendžia, ką bando suprasti, tada labai gerai. Vadinasi, esate gerose rankose ir servisas dirba jūsų naudai taip, kaip ir turėtų dirbti. Jeigu jiems pavyksta rasti gedimą ir sutaisyti optimaliomis priemonėmis – gaunate papildomą pliusą. Jeigu nepavyksta, jie vis tiek neturėtų jūsų pasiųsti laukais, eiti ir patiems ieškoti laimės bei aiškintis, ką reikia daryti. Servisas turėtų jums tarnauti taip, kad liktumėte ir pakankamai informuoti, ir mašina veiktų, ir kaina būtų žmoniška bei adekvati. Tada galėsite pasakyti: tikrai puikus servisas.

Dalinkitės žiniomis apie servisą – padarysite gerą darbą

Be viso to, suprasti, kad tai puikus servisas padės ir kitų žmonių atsiliepimai. Jeigu nuvažiavote su mašina į servisą, jums viską pataisė, turite pasidalinti šiomis žiniomis su kitais. Tai tiesiog padės pačiam servisui gyvuoti, o žmonėms – pasirinkti tokį servisą, kuris jiems tikrai padėtų. Juk kiek daug aplink mus yra specialistų, kurie tik vadinasi skambiais žodžiais, o dirbti tinkamai nemoka. Tad ir jūs turėtumėte dalintis tokiomis žiniomis apie tokius specialistus bei, jeigu manote, kad kažkas dirba blogai – apie tai irgi paskleisti žinią. Tačiau tą jūs ir taip padarysite, nes jausitės neteisingai, nuskriausti, o štai padėkoti ir pasakyti gerą žodį mes labai dažnai pamirštame.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *