Kur reikalinga mediena statyboms

Tokiose įmonėse kaip vara.lt galima įsigyti puikios statybinės medienos, kurią nagingi žmonės tikrai ras kur panaudoti. Kur ji populiari ir dažnai naudojama?

Stogo darbams

VaraNors atrodytų, kad dengiant stogą pirmiausia reikia stogo dangos, dažnai mediena statyboms darant stogą kainuoja netgi daugiau. Stogdengys komentuoja: „Žmonės nėra linkę iš karto numatyti didžiausių kainų ir visada ko nors neįtraukia, nežinodami, ko jiems iš tikro reikės. Štai, pavyzdžiui, gali paaiškėti, kad reikės statybinės medienos, jeigu senos gegnės ir grebėstai yra išlinkę, jau prasti. Mano prestižas neleidžia nuardžius seną dangą palikti senus grebėstus. Jų paprastai reikia naujų, todėl aš visada sakau žmonėms, kad jie planuotųsi daugiau. Kaina medienos būna net dažnai brangesnė negu pačios dangos, šiltinimo medžiagos ar ten tų visų kitų plėvelių. O darant naują stogą, išvis reikia daug medžio. Pirmiausia dedasi gegnės – didžiuliai balkiai, kurie iškyla stogo vietoje. Ant jų dedasi ir skersiniai, ir išilginiai grebėstai. Tik ant tokios stogo konstrukcijos gali tikėtis, kad pas tave normaliai laikysis stogas. Paprastai žmonėms iš anksto pasakau, kad užsisakytų visas medžiagas, o tada jau ir galiu atvykti atlikti darbų“, – sako stogdengys.

Karkasui

Taip pat mediena statyboms gali būti naudojama ir statant pilną pastato karkasą. Nors akyto betono blokeliaiyra labai gera statybinė medžiaga, ir patvari, ir ilgaamžė, ir lengva apdirbimui, ir puikiai sandarinanti, tačiau mediniai namai niekur nedingsta net sugriežtinus energinį sertifikavimą. Daug kas vis tiek labai nori sau statytis namus, ir tai yra didelis džiaugsmas bei didelė laimė. Nes medinis namas tarsi turi visai kitokią, malonią ir patrauklią dvasią, kurios taip norisi savuose namuose. Taigi, karkaso statyboms dažniausiai naudojami pusiau tašyti rąstai.

Apdailoms

Medinių apdailų prireikia tiek interjere, tiek eksterjere. Jų reikia visur ir žmonės gali norėti mielu noru tomis apdailomis užsiimti, tereikia turėti medienos. Net nebūtina samdyti darbininko, jeigu bent kažką moki pasidaryti ir pats. Apdailos gali kaltis ant langų arba viduje kur nors.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *