Senos vonios prikėlimas senoviniam stiliui

Kas kelis, keliolika ar kelias dešimtis metų visi atnaujiname namus, keičiame, gražiname interjerą, kuriame tokią erdvę, kuri mums būtų itin maloni. Pavyzdžiui, vonios atnaujinimas taip pat yra būtinas dalykas kas kažkiek laiko, nes šioje drėgmės kupinoje patalpoje itin greitai atsiranda susidėvėjimo požymiai. Tačiau, jeigu nenorite daugybės dalykų išmesti, o ypač pačios vonios, galite pasirinkti ne naujų gaminių pirkimą, o senų atnaujinimą ir senoviško stiliaus suteikimą. Nes senas ir senoviškas – skirtingi dalykai.

Sena vonia taps senovine

Vonios atnaujinimasTaigi, vonios atnaujinimas pirmiausiai tegul ir prasideda nuo jūsų keramikinės vonios restauravimo. Kreipkitės į profesionalus, kurie apie savo paslaugas taip pat skelbia ir internetu, ir greitai galėsite priduoti savo senutę baisią vonią, o atsiimti ją – patrauklią ir stilingą. Tai taip pat nebus ir brangu. Tiesa, kad ji įgautų senovinį, vadinamąjį „rustic“ stilių, reikės aplink šią vonią sukalti specialų medinį įdėklą. Jį galima gaminti iš medinių dailylenčių arba net netašytų, pusiau skaldytų rąstų. Kitu atveju, galima naudoti ir natūralaus akmens apdailas, bet paprasčiau yra apdirbti medį.

Keisti sienų ir grindų dekorą

Tikriausiai turite kokias nors apsilaupiusias plyteles arba tapetus, o taip pat ir į visas puses užsiraičiusį linoleumą. Šiuos dalykus galima pakeisti patraukliais. Tad vertėtų taip pat investuoti nedidelę sumą ir sukurti senovinį įspūdį. Pigiausia pakeisti grindis – tiesti seno medžio imitaciją turinčią PVC dangą. Tuomet ji bus ir neperšlampama, ir kurs norimą stilistiką. Puikiai tiks vonios kambariui. Sienas galima dekoruoti kitokiais būdais, turbūt geriausia tą būtų daryti pigiais tapetais, jeigu norite sutaupyti.

Nedidelės senovinės smulkmenos

Senovinį stilių sukurs ir pabrėš nedidelės senovinės smulkmenos. Pavyzdžiui, žalvario čiaupas, vamzdžiai, senoviniai žibintai. Taip pat seni šviestuvai, pakabai, skirti rankšluosčiams pakabinti, veidrodžio rėmai.

Kas dar svarbu vonioje

Virtuvėje visada vertėtų pagalvoti apie šviesos paskirstymą. Veidrodžiai, langai, šviesios spalvos – tai klasikiniai būdai sukurti šviesų arba šviesesnį interjerą. Tada, kai turėsite šviesią virtuvę, jums bus maloniau ten būti. Taip pat galite akcentuoti ir kai kurias erdves su šviesomis, lemputėmis. Sukurti ir paryškinti specialias vietas, o kitas tarsi paskandinti į užmarštį ir nežinią. Taigi, vonia gali tarnauti jūsų patogumui, tapti jaukia namų vieta. Beje, dabar madinga vonios kambarį paversti panašiu į gyvenamąjį: atnešti minkštą fotelį, padėti gėlių, kurti jaukią, o ne tik funkcionalią vonią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *