Prieš persikraustant, atsikratykite nereikalingų daiktų

Pervežimų paslaugosNeretai persikraustantys žmonės skėsčioja rankomis, kad bus sunku persivežti tiek turto, o tie, kas teikia perkraustymo paslaugas, visgi už darbą norės užmokesčio. Taigi, arba teks patiems ilgai vargti persikraustant, arba sumokėti už darbą. Iš tiesų, norint palengvinti sau persikraustymo procesą, tikrai vertėtų samdyti profesionalių perkraustytojų komandą, nes tai jums suteiks visiškai kitą komforto pojūtį. Na o prieš tai reikia atlikti savo namų darbus ir peržiūrėti, ar tas jūsų didžiulis užkauptas turtas jums tikrai reikalingas. Pažvelkite į visus savo daiktus, baldus, ir paklauskite kelių klausimų.

Ar per pastaruosius metus panaudojote daiktą

Pirmiausia pagalvokite, ar tai, ką ketinate perkraustyti su savimi, buvo panaudota per pastaruosius metus. Gal kažkokie sezoniniai rūbai nebuvo naudoti, gal nebuvo naudoti tam tikri daiktai. Jeigu daiktą naudojote, jis iškart tarsi gauna bilietą kitai kelionei. O toliau – reikia žiūrėti, kodėl jis nebuvo naudotas, kada buvo naudotas.

Ar per pastaruosius 2 metus panaudojote daiktą

Čia irgi svarbus klausimus. Jeigu per pastaruosius porą metų daiktą naudojote, tada galvokite, kodėl taip seniai. Gal tai kažkoks atsargumo daiktas, priemonė, kurį būtina turėti (pavyzdžiui, gesintuvas, taisymo įrankiai ir pan.), tačiau ne visada reikės panaudoti? Jeigu taip, turėkite jį ir toliau. Tačiau, jeigu daiktas nepanaudotas buvo todėl, kad vietoje jo galbūt naudojote kitus, perkelkite jį į kitą lygį ir toliau svarstykite, ar verta su juo persikraustinėti.

Ar šiais metais panaudosite daiktą

Svarbiausia sąžiningai sau atsakyti, kas to daikto laukia, jeigu jį pasiimsite kartu. Gal jau kelis kartus jį tampėtės iš buto į butą ir, tiesą sakant, nuomojote jam tą butą, ir nežinote, ar ir ateinančiais metais jį naudojote? Dažnai tokių daiktų pas mus susikaupia, nes nusiperkame kažką per akciją, ko mums nereikia. Arba, pavyzdžiui, kažkas mums padovanoja keistų daiktų, kurių mums nereikia, o paskui jie amžinai lieka stovėti ten, kur juos padedame. Jeigu neplanuojate ir šiais metais (bet taip – sąžiningai) naudoti šio daikto, jums nereikėtų jo imti su savimi

Ką daryti?

Ar per ateinančius 10 metų panaudosite daiktą? Jeigu manote, kad visgi tikrai jį kada nors naudosite, vežkite kažkur, kur sandėliuojate viską. Jeigu visgi abejojate, atsikratykite tų daiktų. Padovanokite našlaičiams, prieglaudoms, vargšams, parduokite skelbimuose ar tiesiog išmeskite, jeigu jie beverčiai ir niekam išvis nebūtų naudingi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *