Pirkinių apžvalga: automobilių dalys internetu

Dalys automobiliamsJeigu internete tinklaraščiuose būna apžvelginėjami pirkti lūpdažiai, pagalvėlės ar nauji telefonai, ta ir dalys automobiliams iš reikiadaliu.lt turėtų lygiai taip pat gauti savo dėmesio dozę. Taigi, kaip supratote, pirkau šiek tiek dalių, ir štai, ką apie jas manau.

Pirkome turbiną

Pati didžiausia dalis ir daugiausia kainavusi, buvo turbina. Niekas nesitikėjo, kad ją išvis reikės keisti, kai nusipirkome šią mašiną, tik paskui paaiškėjo visos nesąmonės, kurių visgi buvo pridaryta mums nesakant, paslapčia. Taigi, kai paaiškėjo klasta, visgi teko pirkti tai, ko anksčiau neplanavome, net nenumanėme, kad pirksite. Bet, ką jau padarysi, nusipirkome. Iš tiesų, kokybė iš šios interneto parduotuvės nenuvylė – kaip tik pradžiugino.

Reikėjo ir dalių važiuoklei

Kad jau būtų aišku, kad su tokia mašina nors ir į užsienį važiuosi, reikėjo ir dalių važiuoklei nupirkti. Tas irgi nupirkome ir net pigiau, negu tikėjomės. Dabar jau ramiau, jau niekas nebilda, kai važiuoji, ir per duobes nebaisu pralėkti. Anksčiau būdavo, kad važiuojant nelygiu keliu girdi, kaip tavo mašina tiesiog daužosi lyg koks būgnas ar cimbolas. Nelabai malonus jausmas. Taigi, kai nusipirkome visas auto dalis važiuoklei ir mašina buvo sutaisyta, pasidarė daug smagiau ir ramiau važiuoti.

Teko keisti pagrindinė diržą

Kaip sakoma, kai jau tiek sutaisai, tai būtų gėda nesusitvarkyti ir važiuoklės. Taigi, mes ją greitai sutaisėme, nes norėjome, kad tiesiog lėktų kuo greičiau ir kuo geriau. Pakeitus pagrindinį diržą visada smagu, kadangi galima išvis nebijoti. Iš tiesų, tą reikėtų padaryti kaskart nusipirkus seną automobilį. Kainuoja keliolika, kelias dešimtis eurų, o sutvarkius žinai, kad tikrai nenutrūks. Jeigu netyčia jis nutrūktų (nes būtų senas ir nekeistas), tai tektų brangiai už tai atsimokėti.

Kelios smulkmenos

Kiekvieną mašiną galima tobulinti nuperkant vieną kitą smulkmeną. Pavyzdžiui, naujus dailius veidrodėlius. Mes nepagailėjome kelių eurų ir tokius nupirkome. Tikrai iškart pasidarė lengviau matyti. Taip pat valytuvus priekiniam stiklui – dar vienas nebrangus pirkinys, kuris, ir buto kosmetinis remontas, iškart pagerina laikinai situaciją. Tad, jeigu jūs turite reikalų su automobiliais, būtinai sutvarkykite šias smulkmenas, ir visada turėsite gražiai atrodančią mašiną. Kadangi artėja jos jau ir techninio aptarnavimo knygutės galiojimo laiko pabaiga, tai reikės ruošti apžiūrai. Tada turbūt dar pirksite dažų ir kai kur paslėpsime kėbulo defektus, visa kita mašinoje gerai ir auto dalys neturėtų pavesti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *