Praktiškas šildymas dujiniu katilu

Lietuvoje labai išpopuliarėjo dujinis šildymas. Patogus būdas turėti šiltus namus, kuriuose būtų tvarkinga ir švaru jau ne svajonė, o daugeliui prieinama galimybė. Šiuo metu labai populiarūs dujiniai katilai, kurie suteikia komforto.

Dujiniai katilaiRenkantis kokiu būdu šildyti namus susiduriama su dideliu pasirinkimu: geoterminis, saulės energija, įvairūs šilumos siurbliai, kieto kuro ar granulių katilai bei dujinis šildymas. Kiekvienas būdas turi savo privalumų ir trūkumų. Tarkim, jei nusprendžiama namus šildyti kieto kuro katilu, tai turimas pigus šildymas, tačiau tokiam šildymui reikia skirti daug laiko, nes reikia pasirūpinti kuru, jį laikyti sausai, atsinešti į namus. Net ir švaros klausimas tampa keblus, nes norint palaikyti švarą reiks daugiau pastangų bei laiko. Taigi, galima teigti, kad šildymas kietu kuru nors ir pigus, tačiau laiko atžvilgiu tampa ne toks patrauklus. Kalbant apie pigiausią eksploataciją, galima būtų manyti, kad geoterminis šildymas bus labai pigus, bet paskaičiavus, kiek kainuos visas įrengimas bei per, kiek laiko viskas atsipirks, tai taip pat pasirodo ne pats pigiausias būdas šildyti namus, tačiau išties labai švarus ir tausojantis gamtą.

Norint namo šildymui skirti kaip įmanoma mažiau laiko, bet turėti pakankamai gerą šildymo kainą reikia pagalvoti galbūt dujiniošildymo įrengimas būtų puikus pasirinkimas? Norint įsirengti dujinį katilą reikia ne tik katilą išsirinkti, bet ir pasirūpinti dujų atvedimu iki namo, dujinio šildymo įrengimu ir visais su tuo susijusiais klausimais. Kokie dujiniai katilai geriausi negalima vienareikšmiškai atsakyti, nes viskas priklauso nuo finansinių galimybių, šildomo ploto ar būdo (grindinis ar radiatorinis šildymas) bei norima pasiekti ekonomija, pavyzdžiui, kondensaciniai katilai leis sutaupyti dujų, palyginus su paprastais. Taip pat grindinis šildymas prisidės prie dujų ekonomijos. Visuomet geriausia pasitarti su patyrusiais specialistais, kurie užsiima dujinių katilų pardavimais ir įrengimu.

Daug informacijos reikia sužinoti dar prieš perkant katilą. Pirmiausia reikia galvoti apie tai, kur stovės katilas, o tam reikia turėti projektą. Taigi, viską pradėti reikia nuo informacijos rinkimo. Tam, kad dujiniošildymo įrengimas nesukeltų keblumų reikia kreiptis į dujinių katilų įrengimo specialistus.

Dujinis katilas suteiks komforto. Jums nereiks rūpintis nei kuru, nei rūpintis katilinės švara. Be to, šildyti namus dujomis ganėtinai pigu, o ir oro taršos klausimas tampa teigiamai išsprendžiamas pasirinkus šį būdą. Galima turėti šiltus namus net ir nemokant brangiai už šildymą bei neteršiant oro.

Viena mintis apie „Praktiškas šildymas dujiniu katilu“

  1. Dujinio šildymo sistemos įrengimas yra vienas iš pigesnių, o kalbant tik apie paties dujinio katilo įrengimą, montavimo kaina skaičiuojama maždaug nuo 200 eurų. Žinoma, atsižvelgiant į tam tikrus poreikius, tokius, kaip namo plotas, kiek numatoma karšto vandens naudojimo taškų, kiek asmenų gyvens, priklausys, koks bus reikalingas dujinio katilo galingumas bei kitų priedų poreikis https://adma.lt/sildymo-sistemu-montavimas/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *