Mitai ir faktai apie prezervatyvus

Tinkama apsaugos priemonė gali užtikrinti, kad seksas bus ne tik malonus, tačiau ir neteks susidurti su kokiais nors nesklandumais. Žinoma, prezervatyvai iki šiol yra apipinti įvairiais mitais ir nors tai vienareikšmiškai geriausia apsaugos priemonė nuo nėštumo ir vienintelė nuo LPL – kartais žmonės vis dar tiki mitais, kurie trukdo suvokti – kodėl sargiai ir kaip pasirinkti tinkamiausius?

1. Mitas – sargiai mažina malonumą.

PrezervatyvaiTai bene pats gajausias mitas, kurį paneigti gali kiekvienas, kuris naudoja sargius. Šiuo metu rinkoje siūlomi ypač ploni sargiai, kurie ne tik suteikia apsaugą, tačiau ir visiškai nemažina malonumo. Svarbiausia rasti tinkamo dydžio ir jie visapusiškai patenkins Jūsų norus.

2. Mitas – sargiai kainuoja brangiai.

Taip pat pergyvenama, kad sargiai gali brangiai kainuoti. Juk tiems, kurie užsiima seksu kasdien ir net po kelis kartus – kiekvienam kartui reikalingi vis kiti. Tiesa, kuo daugiau pasiūlos, kuo daugiau konkurencijos – tuo didesnė pasiūla ir tuo mažesnė kaina, tad ji –ž tikrai neturėtų Jūsų gąsdinti. Juolab, internete galima pamatyti akcijas ir įsigyti pigiau.

3. Mitas – sargiai gali būti naudojami po kelis kartus.

Tai bene labiausiai prezervatyvų gamintojus gąsdinanti mitas. Tiesiog tokiai prezervatyvai nebus veiksnūs. Jie yra vienkartiniai ir naudojant pakartotinai – neapsaugos.

4. Mitas – prezervatyvai yra universalaus dydžio.

Šiuo metu rinkoje siūlome sargiai yra labai įvairūs. vienas ryškiausių kintamųjų yra dydis ir labai svarbu, kad vyrai pirktų jiems tinkamus. Tik tokiu atveju prezervatyvai gebės apsaugoti. Deja, dažnai perkami per dideli, kurie akto metu paprasčiausiai… nusmunka.

5. Mitas – prezervatyvai sukelia ligas.

Dažniausiai šis mitas susijęs su moterimis. Baiminamasi, kad lateksas arba kita naudojama medžiaga gali sukelti ligas. Visgi – ne. Nebent gali vyras arba moteris būti alergiški lateksui, tačiau ir tokiu atveju alternatyvų yra daug. Patys sargiai iš savęs nekelia jokių ligų.

6. Mitas – prezervatyvai neturi galiojimo laiko tarpo.

Tikrai turi ir kiekvienas, kuris nori būti ramus, kad apsauga bus – turėtų naudoti sargius, kurie dar yra galiojantys. Data pateikiama ant kiekvieno sargio, tad jokiu būdu nenaudokite tokių, kurie jau nebėra veiksmingi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *