Pirmo karto patirtys: kaip pasiruošti?

DurexSeksas yra malonumas, kuriuo turėtų mėgautis visi žmonės (žinoma, kurie jau yra suaugę ir turi tokią galimybę). Tai gali padėti patirti dar neatrastų potyrių, tad svarbiausia yra rasti žmogų su kuriuo lovos žaidimai bus malonūs. Žinoma, ir saugūs, tad tam yra būtini Durex prezervatyvai, kurie gali užtikrinti, kad kiekvienas ir kiekviena po sekso jausis visiškai saugus.

Svarbiausia – tinkama apsauga

Žinoma, seksas bus saugus tik tokiu atveju, jeigu bus naudojama geros kokybės apsauga. Kaip jau supratote – Durex prezervatyvai yra geriausias pasirinkimas. Svarbiausia, kad jie geba apsaugoti ne tik nuo neplanuoto nėštumo, tačiau taip pat ir LPL. Net ir tokiu atveju, kai partneriu visiškai pasitikite – apsauga yra būtina. Net ir patyrę vyrai, kurie teigia, kad sugeba nebaigti, kontroliuoti tai – anksčiau arba vėliau nuvilia, tad tinkamos apsaugos pasirinkimas yra pirmas dalykas, kurį reikia padaryti planuojant seksą su mylimu žmogumi.

Atsipalaidavimo būtinybė

Žinoma, kad ir kokie geri prezervatyvai bus naudojami, kurie padeda negalvoti apie jokias pasekmes, tačiau tiesa tokia, kad kai kurie labai jaučiasi įsitempia ir tai jiems trukdo sekso metu patirti malonumą. Dažniausiai patys pirmi kartai nebūna labai malonūs, labai dažnai tenka pergyventi, kad viskas gali būti ne taip, kaip tikimasi. Tai irgi yra normalu. Ir svarbiausia, kad žmogus visiškai pasitikėtų žmogumi, kuris yra šalia, galiausiai, kad buvimas kartu būtų malonesnis. Tam, žinoma, naudojamas lubrikantas ir tuo pačiu pokalbiai, lūkesčių aptarimas.

Kurkite tinkamą aplinką

Labai blogai, kai pirmas kartas būna prabėgomis. Dažniausiai nei mergina, nei vaikinas negeba atsipalaiduoti. Ir tokiu atveju seksas ateityje tampa asociacija kažko labai grubaus ir nemalonaus. To galima išvengti, tik reikia rasti tinkamą aplinką. Taip pat reikia skirti laiko, kadangi blogai, kai skubama viską padaryti greitai. Pirmas kartas dažniausiai reikalauja technikos išmanymo, tad reikia nebijoti apie tai plačiau domėtis. Gali tik atrodyti, kad viskas paprastas ir biologiškai įgimta. Tačiau tiesa, kad tai – reikalauja laiko.

Svarbiausia, kad tai yra malonumas, kuriuo mėgautis reikia ir galima tik tada, kai žmogus jau yra pilnai tam pasiruošęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *