Kodėl svarbu reguliariai palikti automobilį servise?

VažiuoklėŽmonėms, kurie automobilį atveža į servisą tik atsiradus gedimui, neretai reikia susiimti už galvos, išgirdus kainą už remontą. Deja, bet tai dažniausiai būna ne dėl to, jog servisas teikia brangias paslaugas, o dėl daugelio rimtų gedimų. Retai pasitaiko, jog automobilis skleidžia keistus garsus ar pradeda neįprastai važiuoti, vos tik atsiradus gedimui. Dažniausiai automobiliu galima naudotis kurį laiką, kol yra gedimas. Po kurio laiko gedimas pradeda stiprėti, todėl remontui reikia skirti daugiau laiko. Jei norite, jog automobilio gedimas būtų iš karto pastebėtas ir nereikėtų po kurio laiko mokėti brangiai, verta reguliariai lankytis servise. Turėtumėte suprasti, jog esant gedimui, negalima naudotis automobiliu, kadangi tuomet gedimas tik stiprėja. Servise galima gauti ir mažesnes sąskaitas, tačiau tik tuo atveju, jei gedimas yra nerimti. Aptikus gedimą iš karto, galima jį greitai ir nebrangiai sutaisyti ir sutaupyti.

Kiek kainuoja automobilio taisymas?

Automobilio remonto kaina priklauso nuo pasirinkto serviso, automobilio ir gedimo. Pasitaiko, jog mokėti reikia brangiai ne dėl esančio gedimo, o dėl to, jog servise dirbantys meistrai nori užsidirbti. Gali būti, jog Jums pasiūlys gerokai brangesnę kainą vien dėl to, jog norės atlikti papildomus darbus, kurie yra nebūtini Jūsų automobiliui. Jei servisas sulaukia nedaug klientų, natūralu, jog jis negali pasiūlyti gerų kainų atėjusiems klientams. Jei norite sutaupyti, pasidomėkite kainomis prieš pasirenkant servisą. Čia: https://www.vaziuokle.lt/ galite rasti kainas, kurias reikia mokėti už tam tikras paslaugas. Jei servisas dirba sąžiningai ir teikia geras kainas, jis tikrai nebijos pateikti kainų internete. Norint sutaupyti, verta neskubėti ir pasirinkti gerą servisą.

Ar draudimas padengia automobilio remontą?

Automobilio remontas yra brangus ir ne visada draudimas jį padengia. Jei automobilio defektas ar gedimas atsirado dėl avarijos, kurios kaltininkas buvote ne Jūs, tuomet draudimas turėtų padengti visą arba dalį sumos. Tai priklauso nuo sutarties. Tačiau, jei automobilio gedimas atsirado dėl kitų priežasčių, tuomet greičiausiai remontas nepadengs serviso išlaidų. Draudimas dažniausiai padengia išlaidas tik tokiu atveju, jei gedimas atsirado dėl tam tikrų priežasčių. Tai gali būti autoįvykis ir panašūs nutikimai. Jei Jūsų automobilis yra senas ir genda, tuomet draudimas nepadengs išlaidų jo taisymui. Jei draudimas padengia išlaidas, kai automobilį reikia remontuoti po autoįvykio, turėtumėte prisiminti, jog renkatės patys servisą. Gali būti, jog draudimo įmonė pasiūlys servisą, tačiau nebūtina rinktis siūlomą servisą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *