Koks yra mėgstamiausias jūsų puodelis

Kasryt geriame kavą, vakare mėgaujamės nervus raminančia melisų ar ramunėlių arbata, darbe per pertraukėles taip pat gurkšnojame tonizuojančius gėrimus. Mūsų kasdien naudojami puodeliai visada yra šalia, jie yra taip arti, ir yra mums svarbūs. Paprastai nesidžiaugiame, jeigu tenka naudoti tokį puodelį, kuris negražus, nemielas. Nesmagu, ir kai kažkas kitas paima mūsų mėgstamiausią puodelį. Tada itin gerai suprantame faktą – taip, mes tikrai turime savo mėgstamiausią puodelį. Klausiame kelių žmonių, kas yra jų mėgstamiausi puodeliai.

Eglė mėgsta muziką

Puodeliai dovanomsPaklausta, kokį puodelį vežtųsi į negyvenamą salą, Eglė išsitraukia savo mėgstamiausią juodą, su grupės „Nirvana“ atvaizdu. „Man muzika yra viskas, ir dėl to mano mėgstamiausi puodeliai paprastai ir būna tokie korekciniai, su kažkokių grupių atvaizdais. Jeigu kitiems žmonėms muzika ne tokia svarbi, tai jie gali taip ir neklausyt tos muzikos, gali ir iš paprastų puodelių gerti. Aš žinau, kad jeigu ne rokas ir metalas, dabar būčiau kitas žmogus, gal net išvis manęs nebūtų. Man tai padarė pačią stipriausią įtaką. Dėl to ir mėgstamiausias puodelis yra toks“, – sako Eglė

Domas mėgsta logiką

Domas, dirbantis programuotoju, sako, kad jam puodelis pirmiausia turi būti funkcionalus. „Aš nemėgstu, kai yra per daug prisirišama prie daiktų. Daug keliauju ir labiausiai mėgstu logiką, racionalumą, funkcionalumą. Man puodelis turi būti patogus, turėti normalią rankeną. Nes kai kurie būna tokie, kad atrodo, jog paimti už niekur neįmanoma – žiauriai karšta, ir dar iškart iškrenta. Kiti gi būna irgi kažkokie keisti, nepatogūs. Jeigu per didelis, iš labai storų sienų – man irgi nepatinka. Puodelis turi palengvinti dalią, o ne ją apsunkinti“, – sako Domas. Parodo, kad turi keturis puodelius, kuriuos naudoja.

Jurga renkasi jaukumą

Jurga sako, kad jai kartais net gėda, iš kokių milžiniškų puodelių jie geria. „Kartais juokinga, nes man atrodo, kad aš geriu net ne iš puoduko, o iš kažkokio katilo. Kol visi atsargiai dalinasi mažiausius puodelius, aš visada imu didelį. Man patinka nestipri kava su pienu, dar nestipresnė arbata ir tiesiog vanduo. Tačiau visa ta mėgstu gerti iš jaukaus ir labai didelio puodelio. Iš esmės, ten tiesiog daugiau vandens, o pačios kavos gal tiek pat, kiek ir mažame itališkame ekspreso puodelyje. Tad negali net iškart pasakyti, kaip čia kas yra“, – sako ji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *