Rudens renginių organizavimas

RenginiaiRudenį renginiu organizavimas Plungeje ar netgi bet kurioje kitoje šalies vietoje turi savo specifiką. Vyrauja tam tikros rudeninės temos, kuriomis rengiamos šventės. Tačiau taip pat reikia atsižvelgti į rudens teikiamas kitokias renginių sąlygas.

Kitas klimatas

Ruduo yra ruduo, ir žmonės ne tokie laimingi, kaip buvo visai neseniai. Psichologai turi darbo – pacientų tikrai padaugėja. Rudenį daug niūriau, nes dienos trumpėja labai greitai. Vadinasi, reikia gaudyti šviesą, nes ji tarsi amžiname saulėlydyje. Organizuojant renginį lauko sąlygomis, reikia atsižvelgti, kad temsta anksčiau, ir arba pasiruošti tam, kad viskas bus užklota tamsos, arba renginį organizuoti šviesiu paros metu. Tamsoje, žinoma, renginio paruošimas kainuos daugiau, nes reikės apšvietimo, tačiau yra ir kita medalio pusė. Tamsa paslepia daug trūkumų, dirbtinis apšvietimas išryškina tik tai, kas tikrai labai svarbu. Tad tai gali tarnauti ir jūsų naudai.

Organizuojant renginį lauke, būtinai reikia pasistengti žmonėms užtikrinti prieglobstį nuo lietaus, vėjo, ir šilumos oazes. Tada tikrai bus paranku pardavinėti karštą kavą, karštą vyną ar arbatą. Reikėtų turėti pledų, jeigu renginys vyks publikai sėdint nedidelėje zonoje. Ir žinoma – ruoškitės lietui. Statykite palapines, tentus, viską, kad tik būtų šilčiau ir šviesiau.

Džiaugsmingos derliaus šventės

Kokios šventės vyksta rudenį? Tiek Plungė, tiek Vilkaviškis, tiek visi mažieji miesteliai, esantys girių apsuptyje, puikiai žino, kad ruduo – tai derliaus, grybų ir visko, kas užaugo per vasarą, švenčių metas. Tad tikrai vertėtų pasidžiaugti turimu derliumi ir nedidelėje bendruomenėje surengti derliaus šventę.

Studijų pradžios šventės

Ruduo taip pat visus atveja atgal į mokymo, švietimo įstaigas. Naują mokslo metų pradžią švenčia mokyklos, universitetai, kolegijos. Švenčia ir mokiniai, ir mokytojai. Kur organizacija didesnė, ten ir šventės paminėjimo renginiai surengiami didesni. Rudenį netrūksta dar linksmų jaunų žmonių, ką tik pradėjusių naujus metus. Taigi, studijų pradžios šventė tikrai duoda daug gyvumo miestui, mažam ar dideliam.

Liūdesio šventės

Kuo labiau tamsėja para, kuo labiau traukiasi dienos, tuo labiau artėja ir liūdesio šventės – Vėlinės, visi Šventieji. Tokių švenčių metu žmonės eina į apeigas, o kažkokių didesnių renginių mieste nebūna. Bet bent jau sostinėje vis tiek dažniausiai būna koks nors tam paminėti skirtas koncertas ar bent jau bažnytiniai renginiai. Tačiau gražiausias reginys vis tiek yra tas šviesų žaismas, kuris pasitinka visada kiekvieną, atėjusį į kapus uždegti žvakutę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *