Kokią palapinę rinktis į festivalį

Profesionalios palapinėsJeigu planuojate vykti į festivalį, į kokią nuostabią išvyką, tuomet jums reikalinga ir palapinė išvykai į gamtą. Be palapinės jums reikės ir keleto kitų priedų, reikalingų tokioms kelionėms, tačiau nebijokite, kad nieko nerasite prekybos centre, kadangi aic.lt prekiauja turistinėmis prekėmis, ir jūs labai lengvai rasite tuos turistinius reikmenis, kuriuos nutarsite įsigyti.

Palapinė

Pirmiausia aptarsime, kokia palapinė geriausiai tiktų išvykai į gamtą. Mes manome, kad keliaujant į gamtą tikrai svarbu užtikrinti maksimalų komfortą. Jau geriau šiek tiek sunkiau pasinešioti, bet gyventi patogiai. O festivalyje jums to patogumo itin norėsis. Juk visą laiką būsite tarp tūkstančių žmonių, kurie jums kels diskomfortą, tad bent jau savo palapinėje galėtumėte jaustis patogiai lyg namie. Rinkitės keliomis vietomis didesnę palapinę, tuomet joje sutilps ir jūsų daiktai. Juk čia ne tas pats, kas stovyklauti prie ežero, kur savo daiktais gali atsidėlioti aplink, o pusę palikti mašinoje. Dažniausiai nuo palapinių miestelio iki automobilių zonos būna didžiulis atstumas ir žmonėms tenka viską atsinešti iškart į palapinę. Todėl verta tuo ir pasirūpinti, kad paskui turėtumėte maksimalų komfortą.

Apsauga nuo lietaus

Tai pat labai raginame pasirūpinti turistinėmis prekėmis, kurios apsaugotų nuo lietaus. Nes būtent jis gali laba sugadinti festivalį. Negana to, kad koncertai kai kurie gali dėl lietaus vėluoti ar būti atšaukiami, tai dar ir apskritai gali tekti kentėti permirkusius rūbus, daiktus ir kitus dalykus. Turėkite specialų brezentą, kuris tikrai gerai saugotų palapinę. Nieko nėra nemaloniau negu pasijusti kaip šlapiam, peršlampančiam viščiukui lietuje. Nieko nėra geresnio negu žinoti, kad per audrą tavo palapinė stovės kaip stovi, o viduje esantys turtai išliks sausi. Taip pat ir patys turėkite tinkamą apsirengimą. Guminiai ilgaauliai padės nesušlapti kojų. Būtina turėti lietpaltį, nes su skėčiu festivalyje nesibastysite. Taip pat reikia turėti ir daugiau sausų kojinių, kelnių. Gal jums atrodo protinga keturioms paroms įsidėti keturias poras kojinių, bet mes manome, kad jų reikia turėti bent dešimt porų. Kadangi lietus ir kitokios stichinės nelaimės gali sunaikinti jūsų sausų rūbų atsargas, o tada jau galvosite, koks kvailas buvote, kad pagailėjote kubinio decimetro vietos kuprinėje ir neįsidėjote dar šiek tiek sausų drabužių. Turėkite ir kepurę nuo lietaus – ji taip pat jus saugos pačiomis sunkiausiomis lietaus kupinomis vasaros festivalio akimirkomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *