Kodėl tas pats elektrikas turėtų atlikti visus darbus

ElektrikasStatybose ar šiaip buityje dėl įvairių paslaugų ar gedimų kviečiamas elektrikas neretai nustemba, kuomet pamato, jog klientų namuose buvo netinkamai atlikti elektros instaliacijos darbai. Taip nutinka dėl to, kad žmonės, norėdami sutaupyti pinigų, samdo neaiškius specialistus, kurie siūlo mažiausias paslaugų kainas. Rinkos dėsniai rodo, kad visose paslaugų sferose dažniausia vyrauja vienodi paslaugų įkainiai, o dėl esančios konkurencijos kainos nuleidžiamos tik simboliškai. Jeigu kažkuris elektrikas teigia galintis atlikti paslaugas per pus ar kelis kartus pigiau nei kiti, tai būtų galima suabejoti jo kompetencija. Joks profesionalus elektros specialistas nenuvertina savo darbo – kiekvienas ima adekvačias sumas už atliktas paslaugas. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, kad po elektros instaliacijos darbų dauguma žmonių patys bando pajungti elektros lizdus bei įvairius jungiklius, o tai yra viena dažniausių priežasčių kodėl kyla gaisrai dėl blogos elektros instaliacijos.

Mano numeris 1 pasirinkimas yra Universalus Meistras, aplankykite jų tinklalapį.

Kvalifikuoti elektrikai pataria klientams jokiu būdu nebandyti patiems jungti lizdų, nes tai nėra lengvas darbas. Tam reikia žinių ir bent kažkokio supratimo apie elektros tiekimą. Tai darbas, kuris tikrai nėra atliekamas paskaičius kažkokią instrukciją. Norint, kad namuose visi jungikliai ir elektros lizdai nekeltų pavojaus, būtina rinktis profesionalių elektrikų paslaugas. Jie gali atlikti ir smulkius darbus. Dažniausiai elektros instaliavimo metu specialistai teikia visas paslaugas, tačiau kai kurie žmonės, pritrūkę pinigų, neretai prašo nebedirbti sekančių darbų t.y. nejungti jokių jungiklių ir elektros lizdų. Būtina pabrėžti, kad esant galimybei tęsti darbus, geriausia būtų samdyti tą patį specialistą, o ne naują. Tas pats elektrikas greičiau atliks darbus, nes jis jau žinos visus niuansus.

Kiekvienas elektrikas įprastai siūlo skirtingas paslaugas, todėl reikia parėžti, kad vieni atlieka tik pagrindinius darbus t.y. elektros instaliacijos, o kiti dar siūlo ir įvairių buitinių prietaisų montavimo bei pajungimo paslaugas. Pavyzdžiui, jeigu virtuvėje jūs naudosite integruotą buitinę techniką, kuri veikia tik elektros dėka, tai į tuos pačius elektrikus galite kreiptis į ir dėl pajungimo darbų. Prieš užsisakant paslaugas, būtinai pasiteiraukite kokius darbus atlieka pasirinktas specialistas – tokiu atveju nereikės kiekvieną kartą samdyti vis kito žmogaus.

Ne ką mažiau svarbu tai, kad jeigu visos paslaugos užsakomos pas tą patį elektriką ar bendrovę, tai kainos gali būti mažesnės nei užsisakant kaskart pas atskirus specialistus. Tai reiškia, kad kuo didesnis užsakymas, tuo didesnę sumą gali nuleisti specialistai. Taip yra beveik su visomis paslaugomis. Prieš ieškant elektriko, būtina apie jį rinkti informaciją t.y. domėtis. Atsiliepimai visada padeda apsispręsi ar verta rizikuoti su tam tikrais paslaugų teikėjais. Dėl šventos ramybės rekomenduojama rinktis tuos specialistus, kurie turi geriausią reputaciją – nors kainos galbūt ir nebus mažiausios, tačiau žinosite, kad visi darbai bus atlikti nepriekaištingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *