Geriausia apsauga išmaniajam – telefonų dėklai

Šių dienų išmanieji telefonai tapo labai populiarūs, retai kada pamatome senesnį telefono modelį, kuriame dar yra tradiciniai mygtukai, o ne liečiamas ekranas, pamatę, žinoma, nustembame. Išmanieji telefonai šiandien yra daug brangesni ir reikalauja daug didesnės apsaugos, nes jautriausia dalis – ekranas – kuris yra viena iš didžiausių detalių. Telefonų apsaugojimui atsirado daug įvairių būdų. Begalė įvairiausių telefonų dėklų, atsirado net telefonų draudimas, kurio anksčiau niekada nebuvo. Plačiausiai paplitusi apsaugos priemonė yra telefonų dėklai, todėl į juos ir pažvelkime iš arčiau.

Telefonų dėklai yra įvairių tipų

Šiuo metu labiausiai populiarūs yra silikoniniai dėklai, kadangi jų kaina nėra didelė, yra įvairiausių spalvų ir dizainų. Pasirinkimas didelis. Tokie telefonų dėklai yra labiausiai populiarūs tarp jaunimo. Saugumo požiūriu jie nėra geriausi, nes tik apsaugo telefoną antrą pusę, o telefono priekis ir visas ekranas lieka neapsaugotas, todėl būtina pirkti ekrano apsauginę plėvelę ar grūdintą stiklą tam, kad apsaugotumėte nuo įbrėžimų ar net įskilimų.

Dėklas telefonuiMažiau populiarūs, tačiau vieni iš saugiausių telefonų dėklų yra atverčiami arba ,,knygutės“. Jie dažniausiai yra gaminami iš tvirtesnių medžiagų. Žvelgiant į dizainą, jie yra ne tokie patrauklūs, ir neturi tokio didelio įvairių spalvų ir išskirtinio dizaino pasirinkimo. Tokie dėklai skirti žmonėms, kurie vertina paprastumą ir kokybę, labiau vyresnio amžiaus žmonėms. Jie yra šiek tiek brangesni, bet ir apsaugos lygis yra daug didesnis. Jie ne tik apsaugo telefono kitą pusę, bet taip pat ir ekraną, kuris yra labai jautrus. Telefoną numetus ant žemės, apsaugomas bus iš visų pusių, todėl turint tokį dėklą, didžiausia tikimybė, kad telefonas liks sveikas, o dėklas sugers smūgius. Ne staigmena, kad tokie dėklai ir yra rekmenduojami labiausiai.

Mažiausiai populiarūs dėklai šiandien yra įmaunami. O kadaise buvo labai populiarūs. Vos ne kiekvienas tokį turėjome. Įmaunamo dėklo apsauga yra menka, nes tokie dėklai dažniausiai gaminami tik iš medžiagos arba odos. Puikiai apsaugo tik nuo dulkių ir įbrėžimų, tačiau visiškai neapsaugo nuo smūgių. Naudojimui toks dėklas labai nepatogus, tai dar vienas didelis minusas. Vargina, kai reikia telefoną kas kart išiminėti iš įmaunamo dėklo. Kur kas paprasčiau naudoti atverčiamus dėklus ar silikoninius dėklus. Įmaunami vis dar patinka nebent senyvo amžiaus žmonėms, kurie telefoną naudoja rečiau, nei jaunimas.

Telefonų dėklus ir kitus telefonų priedus šiais laikais galima įsigyti ne tik fizinėse parduotuvėse, tačiau daug paprastesniu būdu – internetu. Paklauskite savo draugų ir įsitikinsite, kad dauguma perka internetu. Taip paprasčiau ir net gi pigiau. http://epriedai.lt/ šioje parduotuvėje rasite ypač didelį telefonų dėklų ir kitų priedų pasirinkimų. Kam vargintis po darbo mieste, jeigu namuose galite atsisėsti prie kompiuterio ir apsipirkti. Prekes gauti tiesiai į savo namus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *