Kaip nuvalyti automobilio stiklus

Palikus per lietų mašiną kieme, dėl to automobilių stiklai gražiau neatrodys. Gali būti, kad netgi atrodys blogiau. Taigi, norint nuvalyti stiklus, reikia patiems padirbėti.

Sutvarkykite valytuvus

AGNPirmas dalykas, kurį reikia padaryti tam, kad automobilių stiklai atrodytų gerai, yra valytuvų sutvarkymas. Jums derėtų visų pirma susitvarkyti valytuvus. Jų juk funkcija pagrindinė ir yra valymas, tad kodėl jums gali tekti vargti ir galvoti, ką daryti, kad bent per lietų važiuojant, kažką matytumėte? Žmonės dažnai tingi pasikeisti valytuvus, nors jie jau būna seni ir nusidėvėję. O juk tik pakeitus juos, jūs galėsite iš tiesų važiuoti maloniai ir su komfortu. Tik tokiu atveju valytuvai gali jums padėti, jeigu jie dar nebus išėję iš galiojimo. Automatiškai tai užtikrins ir šiokią tokią nuolatinę stiklų priežiūrą, automobilio priekinis langas ilgiau išliks nuvalytas. Taip pat į mašiną įpilkite ir langų valymo skysčio, padedančio nuvalyti ir apsaugoti vienu metu. Kai žmonės važinėja su senais valytuvais ir nemato reikalo juos keisti, tai tas pats, kas trumparegis eitų be akinių ir galvotų, kad jam jų ir visai nereikia.

Žiūrėkite, kur statote

Dar vienas patarimas: žiūrėkite, kur statote savo mašiną. Jeigu ji visą laiką statoma po kažkokiais medžiais, jau galite tikėtis, kad ne tik automobilio stiklai, bet ir visas korpusas bus su dėmėmis. Medžiai žydi, tad nuo jų krenta žiedadulkės. Medžiuose gyvena paukščiai, tad nuo jų krenta šis tas blogiau už žiedadulkes. Ir galiausiai – medžiai meta lapus, taigi, ir šie gali nukloti jūsų automobilį lyg rudeninį taką.

Kaip valyti

O dabar apie patį stiklų valymą. Šiaip geriausia sausu sukudurėliu nuo automobilio stiklų nubraukti viską, kas ten susikaupė. Ir labai, ir smulkūs vabzdžiai, ir smėlis, ir dulkės. Kad vėliau, valant šlapiai, tai nevirstų koše. Jeigu stiklai reguliariai plaunami, ant jų nėra nieko pridžiuvusio, tai iš esmės gali tikti ir bendras plovimas plovykloje su didelėmis čiurkšlėmis. Tačiau, jeigu tai netinka, tada geriau plauti rankomis ir šiek tiek daugiau pasistengiant. Visų pirma, rekomenduojama gerai nušveisti pridžiuvusius vabzdžius. Sezono metu važiuojant per pelkėtas vietas, tai vienas dažniausiai pasitaikančių nešvarumų – ant priekinio stiklo išsitaškę vabalai ir musės. Tačiau svarbu pradėti juos laiku valyti ir pamatysite, kad viskas gali atrodyti kur kas geriau. Taigi, valykite stiklus taip kruopščiai lyg namų langus.

Viena mintis apie „Kaip nuvalyti automobilio stiklus“

  1. Kas kiek laiko rekomenduojama keisti langu valytuvus, kad jie savo darba atliktu nepriekaistingai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *