Kodėl poilsis Nidoje – geresnis, nei svetur?

Atostogauju NidojeTikriausiai, kad dauguma skaitytojų sutiktų su mintimi, kad dažnas lietuvis keliautojas yra linkęs pasidairyti po užsienio kraštus, vietoje to, kad poilsio ieškotų visai šalia – Lietuvoje. Vis dėlto, tokios tendencijos įsivyravo įvairiausių stereotipų dėka, teigiančių, kad poilsis Nidoje, tarkime, yra brangesnis, nei Ispanijoje, ar net Graikijoje. Jeigu teigtume, kad poreikis pamatyti, ką nors naujo, ir galėtų būti priežastis išvykti kitur, tai finansine prasme, poilsis Nidoje kone visuomet turės savų privalumų.

Įvairiausių komercinių kelionių pasiūlymų dėka, lietuviai, pasiskaičiavę šeimos biudžetą, skirtą kelionėms, pakankamai neretai nusprendžia, kad išvykos gimtinėje nėra vertos tų pinigų, kuriuos būtų galima išleisti kitur. Vis dėlto, dažniausiai taip nutinka dėl to, kad keliautojai neįskaičiuoja bilietų, kiek kainuos nuvykti, bei faktiškai poilsiui skiriamo laiko. Žinoma, šiuo atveju, pirmiausia reikėtų nuspręsti, ar norėtumėte aktyvaus, ar pasyvaus, laiko leidimo ir tik tuomet galima abstrakčiau žvelgti į sprendimų ypatybes.

Vertėtų pradėti nuo to, kad pasyvus poilsis dažniausiai remiasi į ramią aplinką, laiko sau ir savo šeimai – be jokių, kad ir nenumatytų, rūpesčių. Atsižvelgiant į tai, keliavimas gimtinėje turi savų pliusų, kadangi vietovės yra pakankamai pažįstamos, lankytinos vietos taip pat – neretai nutinka ir taip, kad žmonės į tas pačias vietoves keliauja vien dėl to, kad prisimintų jau patirtas emocijas. Suvokiant tai, poilsis Nidoje galėtų būti tinkamiausia išeitis, nei bet kuri kita, esanti svetur – keliavimas į užsienį reikalauja pasiruošimo, pradedant nuo sužiūrėjimo, kur važiuoti, kaip nuvykti ir kaip visur suspėti. Šiuo atveju, net ir su nuoma Nidoje problemų nekils – vienas, kitas skambutis ir vietą būsite užsirezervavę.

Finansine prasme poilsis Nidoje taip pat yra patraukli išeitis, suvokiant tai, kad dažniausiai išvykos į užsienį pareikalauja nemažai nenumatytų investicijų pinigine prasme – pavyzdžiui, nuoma Nidoje kainų prasme yra adekvati, kaip ir kur kitur. Be viso to, Nida yra Lietuvos pakraštyje esantis „perlas“, jeigu būtų galima taip išsireikšti, kurį supa nuostabi gamta ir palyginus mažas turistų srautas, leisiantis jums atsikvėpti ir pasimėgauti poilsine kelione. Taip pat norėtųsi pastebėti, kad kadangi Nida yra pačiame pakraštyje ir didžiosios daugumos Lietuvos miestų gyventojams yra pakankamai toli, vykstant į Kuršių Neriją galima susiplanuoti ir įdomesnį maršrutą, aplankant ir daugiau miestų bei miestelių.

Poilsis Nidoje, kaip pastebima iš turinyje pateiktos medžiagos, turi daugybę privalumų, kurie poilsinę kelionę gali paversti vienu dideliu malonumu. Jeigu nėra poreikio pamatyti naujų vietų, o siekiate vieną – kitą dieną pasimėgauti puikios gamtos teikiamais privalumais, šis sprendimas yra idealus kainos ir kokybės atžvilgiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *