Būdai paskolai bedarbiui gauti

@page { margin: 0.79in } p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120% }

Paskolos bedarbiamsBedarbiams šiais laikais sunku. Technologinis progresas juda pirmyn nesižvalgydamas atgal ir palieka žmones be darbo. Kaip susirasti darbą, kai tavo vietą “pavogia” mašinos? Kaip išgyventi, kai nėra kaip užsidirbti pragyvenimui? Daug kas žvalgosi į greituosius kreditus tokiais atvejais.

Tame nėra nieko neįprasto. Daug kas taip daro. Juk valgyti ir mokesčius mokėti tai reikia. Kaip ten sakoma, gyvenime yra garantuoti tik mokesčiai ir mirtis. O susimokėti juos ir dar pragyventi nėra taip lengva. Čia net nėra kalbos apie orų pragyvenimą… Todėl paskolos bedarbiams ir tampa išsigelbėjimu tokioj padėty atsiradusiems žmonėms. O ką dar daryti? Jei galėtum skolintis iš kitur, tai turbūt, kad greitųjų kreditų net neieškotum. Bet dažnas žmogus tam ir skolinasi greitus kreditus, nes neturi iš kur kitur pasiskolinti. Tas ypač aktualu gyvenantiems kaime, kur gal net ir kaimynų daug nėra, o giminaičiai kur nors toli gyvena. Kaime gyvenant yra sunku susisiekti ar tuolab pasiskolinti…

Oi, bet čia iš kart iškyla sudėtingų problemų. Bedarbiui gauti paskolą nėra taip paprasta. Anksčiau gal taip buvo, bet dabar tikrai ne. Kai pradėjo augti žmonių įsiskolinimai lyg ant mielių, tai ir atsirado visokie ribojimai. Auga skolos, auga negrąžinimai, auga bankrotų rizika, auga antstolių apkrova… Žodžiu, vienos problemos. Todėl paskolas bedarbiams ir buvo nuspręsta kiek apriboti. Kas dar gali būti rizikos grupėse nei neturintys darbo ir stabilių pajamų?

pasiskolinti nedirbanciamŠiaip paskola bedarbiui gali būt suteikta, bet yra visokių niansų. Gali reikėti turėt kitų pajamų, gali reikėt geros kredito istorijos ir t.t. ir pan. Todėl eilinis bedarbis greito kredito tikrai taip lengvai gali ir negauti. Todėl reikia gerai įsiskaityt į įstatymus ir sutartis. O dar geriau galit tiesiog parašyti tiesiai kreditoriui ir paklausti ar su tokiom ir tokiom aplinkybėm jums greitas kreditas gali būti suteiktas. Jei ne, tai teks ieškot kažkokių kitų variantų. O jei sutiks, tai taip sutaupysit savo laiką ir iškart žinosit kas, kur, kaip, kiek ir kada.

Čia yra paprasčiausias būdas paskolai bedarbiui gauti. Bet su kitų rūšių paskolom bedarbiams gali būti lengviau. Nemokamos paskolos ir refinansavimas yra suteikiami kažkiek atsainiau. Ten yra mažesnė rizika, tai į tokių paskolų suteikimą kitaip ir žiūri kreditorius. Su nemokamom paskolom viskas aišku – nereikia mokėt palūkanų, todėl mažesni šansai, kad nebus laiku atiduota paskola. Su refinansavimu irgi panašiai – paimamos visos skolos ir padaroma iš jų viena, bet didelė. Tas sumažina bendrai mokamas palūkanas, todėl ir rizika negrąžint yra mažesnė. Tokiais atvejais bedarbiams paprasčiau pasiskolint.

O kokie dar gali būti variantai? Kas dar daryti nedirbančiam asmeniui? Toks žmogus daug variantų kaip ir neturi. Gali bandyti skolintis privačiai, bet čia jau visai kiti dalykai, kurių čia neaptarinėsim. Jau galėjot suprasti, kad galima pasiskolinti iš artimųjų, bet tas nieko nesako, nes turbūt kiekvienam tas savaime suprantama. Niekas neimtų greitų paskolų, jei būtų viskas taip paprasta. Bet žodžiu, paskolos bedarbiams šiuo metu yra tikrai ribotos. Kai kurie greitieji kreditai – taip, nemokamos paskolos – irgi taip, o dar galima gauti ir refinansavimą. Bet kiti variantai jau daug sudėtingesni. Todėl bedarbiai turėtų rinktis iš to, iš ko gali rinktis.

2 mintys apie „Būdai paskolai bedarbiui gauti“

  1. Reikalinga10000e paskola. Dirbu užsienyje, neterminuota. Kartais nelegalus darbas. Galiu užstatyti butą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *