Ar kokybės prasme konsolės PS4 zaidimai yra pranašesni už xbox?

Kompiuterinės technologijos kiekvieną dieną žengia po didžiulį žingsnį į priekį. Šią mintį patvirtintų ir didžioji dauguma kompiuterinių konsolių mylėtojų, mat anot jų tiek PS4 zaidimai, tiek kitos konsolės – xbox 360 zaidimai su kiekviena nauja konsolės serija tampa pranašesni, funkcionalesni ir leidžia realistiškesnes emocijas. Vis dėlto, kuomet diskusijos prižengia tašką, PS4 ar xbox 360 konsolės žaidimai yra pranašesni, kiekvienas vartotojas pasirenka dažniausiai tą konsolę, kurią ilgiausiai naudojo ir įprato prie jos. Tad kaip gi yra iš tiesų – kokybės prasme, xbox 360 zaidimai ar PS4 turi daugiau privalumų?

Kompiuteriniai žaidimaiVertėtų pradėti nuo tos minties, kad PlayStation konsolės buvo pradėtos kurti anksčiau, nei savo tiesioginės konkurentės atstovų. Vis dėlto, kalbant apie šias kompiuterines technologijas, plėtra ir progresas panašu, kad tiksliausiai atspindi kokybę, žaidimų pajėgumą ir suteikiančią tiesioginę emociją tiksliniam vartotojui. Iš vienos pusės žvelgiant, galėtų pasirodyti tai, kad kadangi PS4 zaidimai buvo pradėti kurti anksčiau, nei xbox, jie visumoje turėtų pasižymėti geresne grafika, lankstesniais veikėjų judesiais, priimtinesne ir labiau realistiška aplinkos struktūra, žaidybine infrastruktūra. Vis dėlto, kadangi tiek viena, tiek kita žaidimų konsolė buvo pradėta kurti apytiksliai prieš dešimtmetį, per tokį laiko tarpą kiekviena iš jų tapo imli pokyčiams, esamoms naujovėms rinkoje, todėl įstabių skirtumų šiai dienai – nėra, vadinamojo perduodamo efekto atveju.

Siekiant paminėti bendrąją vartotojui tenkančią naudą, būtina pabrėžti sąnaudas, kurias būtina padengti, norint pilnavertiškai naudotis žaidimų kompiuteriu. Kitaip tariant, xbox 360 zaidimai įprastai rinkoje kainuoja 10% – 15% daugiau, nei PS4 konsolės. Natūralu, kad reguliariai žaisti mėgstantiems žmonėms tokie kainų skirtumai gali paskatinti atsisakyti vienos žaidimų konsolės ir pereiti prie kitos. Nepaisant to, būtina akcentuoti, kad ir kokybės prasme PS4 kai kurių žaidimų atžvilgiu turi pranašumą, tad būtų ganėtinai keista mokėti daugiau už tai, kas lyginant gali atrodyti net ir prastesnė išeitis.

Bet kuriuo atveju, žaidimų mylėtojai vieningai sutinka su mintimi, kad konsolę vertėtų rinktis pagal labiausiai patinkantį žaidimo stilių. Kitaip tariant, jeigu kone visada pasirenkate žaidimus, susijusius su karine tematika, tada PS4 zaidimai turėtų būti aktualesni, kaip ir pati konsolė, jeigu sporto – galbūt vertėtų labiau pasvarstyti apie xbox 360 žaidimų konsolę. Nepaisant pateiktų minčių, didelių skirtumų tarp žaidimų konsolių nėra, tačiau šiek tiek investuoti laiko ir pasigilinti tikrai derėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *