Patalpų nuoma Kaune svarbi ne tik verslui, bet ir klientams

Jei jus domina patalpų nuoma Kaune, pvz., ieškote darbo vietos savo verslui, vienas iš būdų išsirinkti tinkamas patalpas biurui – įvertinti reikalingą plotą ir apskaičiuoti darbo erdvei reikalingus kvadratinius metrus. Vis dėlto, praktika rodo, kad toks skaičiavimas ne visada duoda realios naudos. Darbo vietoje svarbiausi kriterijai turėtų būti keliami darbuotojų patogumui ir jūsų klientų poreikiams.

Biuro vieta ir išplanavimas – rodikliai, svarbūs ir jums, ir jūsų klientams

Darbas draugePatogus ir funkcionalus biuras neturėtų apsiriboti kvadratiniais metrais, pvz., higienos normos numato, kad vienai darbo vietai turėtų būti skiriama 6 kvadratiniai metrai biuro ploto (arba daugiau). Jei laikysitės minimaliausių reikalavimų, tikėtina, kad tokioje aplinkoje jūsų darbuotojai nesijaus patogiai. Nereikėtų pamiršti, kad šiuolaikinis biuras neatsiejamas nuo papildomų socialinių zonų, privačių erdvių, pvz., pokalbiams telefonu, tylos zonų, poilsio kambarių ir pan. Svarbų vaidmenį atlieka ir darbo aplinkos estetika, prestižas. Beje, praktika rodo, kad dirbdami moderniame verslo centre jūsų darbuotojai jaučia didesnę motyvaciją, turi daugiau pasitikėjimo savimi. Įmonės prestižas svarbus ir klientams, kurie pas jus lankysis, taip pat – verslo partneriams.

Renkantis biuro vietą, būtina pagalvoti ir apie tai, ar ji bus patogiai pasiekiama. Šiuo atveju svarbūs ir jūsų darbuotojų, ir klientų poreikiai. Optimaliausias sprendimas – rinktis biurą, kuris yra lengvai pasiekiamas tiek nuosavu automobiliu, tiek viešuoju transportu. Nors didžiausio populiarumo sulaukia miesto centre esantys biurai, reikėtų nepamiršti, kad toks sprendimas reikalauja itin didelių išlaidų, be to, dažnu atveju nėra optimalus, jei, pavyzdžiui, teikiate nuotolines paslaugas arba jūsų klientų srautai nėra dažni ir dideli. Turėtumėte prisiminti, kad šiandien vis daugiau didmiesčių gyventojų naudojasi nuosavomis transporto priemonėmis, todėl itin svarbu, kad verslo centras turėtų patogią automobilių stovėjimo aikštelę.

Įvertinkite nuomos kainą

Žinoma, negalima pamiršti ir biuro kainos. Natūralu, kad kiekvienas verslas siekia taupyti, vis dėlto, reikėtų nepamiršti, kad sėkmingai plėtrai svarbu turėti patogias, komfortiškas ir teigiamą įvaizdį formuojančias biuro patalpas. Objektyviai įvertinkite biuro įsigijimo ir nuomos kainų santykį, t. y. turite būti tikri, kad jūsų mokama nuoma per kelerius metus neviršys biuro įsigijimo kainos. Priešingu atveju verta pagalvoti apie patalpų įsigijimą arba ieškoti pigesnio biuro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *