Poilsis Nidoje ant pačios marių pakrantės!

Poilsis nidojeSakoma, kad vienintelė teisinga pinigų paskirtis – kelionės. Nors dauguma žmonių to ir neįvertina, tačiau kelionėse slypi daugybė pozityvių dalelių, kuriomis tiesiogiai ir netiesiogiai pasinaudojate iškeldami koją iš namų. Pirmiausia, tai yra aplinkos pakeitimas – poilsis Nidoje, Klaipėdoje, Birštone, ar bet kuriame kitame mieste, esančiame tolėliau nuo namų, leis jums atsiriboti nuo rūpesčių ir praskaidrinti mintis. Taip pat, tai naujos kultūros pažinimas, ar gilinimasis į pažįstamą, galimybė susipažinti su naujais žmonėmis, plėsti pažinčių ratą, dalintis idėjomis ir mintimis.

Be abejo, kelionės žmonėms dažniausiai asocijuojasi su išvykomis į užsienio kraštus. Vis dėlto, kaip ir yra teigiama, pirmiausia vertėtų pažinti savo kultūrą, gimtinę ir tik tuomet vykti į užsienį, siekiant praplėsti akiratį. Puiku yra tai, kad pastarosios išvykos, kaip tai pavyzdžiui poilsis Nidoje, gali būti puikiai įgyvendinamos ir ne sezono metu – kadangi Nida yra patraukli kelionių kryptis ir pavyzdžiui žiemą, veiklos tiek aktyviam poilsiui, tiek pasyviam gulėjimui, knygos skaitymui, ar panašiai – rasite be didesnių problemų.

Poilsis Nidoje išsiskiria ir tuo, kad galima rasti įvairiausių nuomos pasiūlymų pačiose gražiausiose vietose už prieinamas kainas, ko nepavyktų kitur. Pavyzdžiui, labiau, negu tikėtina, nakvynės nuoma Nidoje ant marių kranto už trisdešimt – keturiasdešimt eurų keliems asmenims. Žinant tai, kad Vilniuje tiek išleistumėte paprasčiausiame viešbutyje, rimtai apsvarstyti kelionės galimybę į Nidą – tikrai verta. Iš esmės, visai nesvarbu, ar galvotumėte vykti pailsėti tiesiog savaitgaliui, ar norėtumėte leistis į ilgesnę kelionę – kaip ir buvome užsiminę, veiklos rasite be didesnių sunkumų.

Papildomai norėtųsi pastebėti, jog kadangi Nida daugeliui yra pakankamai neparankus sprendimas geografiniu požiūriu, tai gali tapti ir didžiu privalumu. Įsivaizduokite, kaip būtų puiku apkeliauti automobiliu po įvairius miestus ir miestelius, kol nusigautumėte iki pačios Kuršių Nerijos. Be viso to, kelionė automobilių ir po pačią Neriją, pralenkiant Smiltynę, Juodkrantę – taptų įspūdžius paliekanti akimirka.

Poilsis Nidoje iš esmės yra pritaikytas ir pavieniams asmenims, ir porelėms, ar šeimoms. Daugybę pramogų siūlanti vietovė tiks kiekvienam skoniui – tiek restoranų, kavinių aspektu, tiek pasivaikščiojimu gamtoje, pajūriu, ar lipimu į smėlio kopą. Mielieji skaitytojai, nuoširdžiai siūlome keliauti, fotografuoti, kaupti emocijas ir akimirkas, bei mėgautis gyvenimu. Vertėtų pasidžiaugti tuo, kad Nida yra visiškai arti – maksimaliai pasiekiama per keturias valandas, kad ir kur bebūtumėte. Susiruoškite ir vykite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *