Kaip susitvarkyti su skolomis?

RefinansavimasSkolos yra labai gyvenimą apsunkinantis dalykas, kurios galima išvengti paprasčiausiai išmokus atsakingiau planuoti savo finansus. Žinoma, nuo nelaimių, kurių metu prireikia daugiau pinigų – nesame apsaugotas nei vienas. Tačiau jeigu skolos yra kasdieninis Jūsų palydovas, deja, tikėtina, kad paprasčiausiai nemokate tvarkytis su pinigais.

Paskolos turintiems skolų yra geriausias šiuo metu egzistuojantis pasirinkimas, dar žinomas kaip refinansavimas. Žinoma, labai svarbu, kad gavus pagalbą nepamirštumėte, kad išmokti tinkamai valdyti pinigus – taip pat yra labai svarbu. Paskolų refinansavimas negalės jums pagelbėti taip efektyviai, jei patys nesiimsite veiksmų užtikrinti, kad skolos jūsų neprispaustų ateityje.

Svarbiausia rasti gerą įmonę, kuri padėtų Jums susidaryti tinkamesnį išsimokėjimo planą, taip pat, kad būtų teikiamos konsultacijos, kurios padėtų išmokti valdyti savo pinigus. Dažniausiai tokia pagalba teikiama finansų konsultantų, kurie rūpinasi ne tik tikslingu išmokėjimu, tačiau taip pat ir padeda išmokti taupyti, gyventi pagal galimybes.

Blogiausia, kad finansinis raštingumas vertinamas per daug abejingai. Dar mokyklos laikais turėtų būti mokoma – kaip valdyti savo pinigus. Kadangi dažniausiai pagrindai būna labai minimalūs – vaikai paprasčiausiai auga nesuprasdami, kad nuo kiekvienu pajamų reikia atsidėti pinigų juodai dienai.

Toliau skaityti „Kaip susitvarkyti su skolomis?”

Kaip pasiskolinti neišleidžiant per daug?

Gauti paskolą galima įvairiais būdais. Galima kreiptis dėl greitųjų kreditų, galima prašyti banko išduoti vartojimo kreditą, galima net skolintis būstui, automobiliui ir kitam konkrečiam, stambiam pirkiniui. Visi skirtingai būdai turi savų privalumų ir savų trūkumų. Bet visais atvejais noras vis tiek bus tas pats: nesvarbu kokiam tikslui norima gauti paskolą, pasiskolinti visada bus norima su kuo mažesnėmis palūkanomis.

Mūsų moderniame pasaulyje auga paklausa įvairaus (ne)būtinumo prekėms. Net ir tarp būtiniausių prekių atsiranda įvairovė, kuri sukelia vis naujesnių poreikių. Paklausa viskam pasaulyje auga nenumaldomu greičiu. Bet viskas kainuoja ir už viską reikia mokėti. Todėl auga paskolų paklausa. Šiai sričiai pasidarius pelningai, pradeda augti ir paskolų pasiūla. Tas augimas yra matomas plika akimi, nes vien greitų kreditų atsiradimas kelis kartus padidino paskolų pasiūlą. Todėl niekas nenustebs sužinojęs, kad vienas didžiausių šiandienio žmogaus poreikių – pigūs greiti kreditai. Apie 80% visų paprastiems žmonėms (tai yra, ne juridiniams asmenims) išduodamų paskolų sudaro būtent greiti kreditai.

RefinansavimasGreiti kreditai pasižymi didžiausia palūkanų normų variacija. Todėl susirasti pigiausią greitą kreditą nėra paprasčiausias darbas. Jis reikalauja nemažai atsakingumo, nes klaidingas sprendimas gali nulemti, kad teks mokėti iki kelių ar daugiau procentų didesnes palūkanas. Būsto ir kitos stambesnės paskolos tokių didelių skirtumų tikrai neturi. Ten maksimalūs skirtumai siekia vos dešimtasias dalis procento. Todėl pigus greitas kreditas yra finansinių poreikių viršūnėje, nes jį gauti lengviausia ir jo dėka lengviausia patenkinti plačiausios įvairovės poreikius.

Toliau skaityti „Kaip pasiskolinti neišleidžiant per daug?”

Būdai paskolai bedarbiui gauti

@page { margin: 0.79in } p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120% }

Paskolos bedarbiamsBedarbiams šiais laikais sunku. Technologinis progresas juda pirmyn nesižvalgydamas atgal ir palieka žmones be darbo. Kaip susirasti darbą, kai tavo vietą “pavogia” mašinos? Kaip išgyventi, kai nėra kaip užsidirbti pragyvenimui? Daug kas žvalgosi į greituosius kreditus tokiais atvejais.

Tame nėra nieko neįprasto. Daug kas taip daro. Juk valgyti ir mokesčius mokėti tai reikia. Kaip ten sakoma, gyvenime yra garantuoti tik mokesčiai ir mirtis. O susimokėti juos ir dar pragyventi nėra taip lengva. Čia net nėra kalbos apie orų pragyvenimą… Todėl paskolos bedarbiams ir tampa išsigelbėjimu tokioj padėty atsiradusiems žmonėms. O ką dar daryti? Jei galėtum skolintis iš kitur, tai turbūt, kad greitųjų kreditų net neieškotum. Bet dažnas žmogus tam ir skolinasi greitus kreditus, nes neturi iš kur kitur pasiskolinti. Tas ypač aktualu gyvenantiems kaime, kur gal net ir kaimynų daug nėra, o giminaičiai kur nors toli gyvena. Kaime gyvenant yra sunku susisiekti ar tuolab pasiskolinti…

Oi, bet čia iš kart iškyla sudėtingų problemų. Bedarbiui gauti paskolą nėra taip paprasta. Anksčiau gal taip buvo, bet dabar tikrai ne. Kai pradėjo augti žmonių įsiskolinimai lyg ant mielių, tai ir atsirado visokie ribojimai. Auga skolos, auga negrąžinimai, auga bankrotų rizika, auga antstolių apkrova… Žodžiu, vienos problemos. Todėl paskolas bedarbiams ir buvo nuspręsta kiek apriboti. Kas dar gali būti rizikos grupėse nei neturintys darbo ir stabilių pajamų?

Toliau skaityti „Būdai paskolai bedarbiui gauti”