Turite įsiskolinimų? Neturite darbo? Ne bėda!

Jei yra 2 dalykai, kurie smarkiausiai paveikia žmogų finansiškai (bei morališkai!) tai yra skolos ir bedarbystė. Kiekvienas iš jų akivaizdžiai žaligas. Skolos atima iš mūsų pajamų dalį, nes reikia susimokėti už palūkanas ir galiausiai tą pačią paskolą grąžinti. Bedarbystė atima iš mūsų net ir tas pačias pajamas ir geriausiu atveju vietoj to pastato tik pašalpas. Abu po vieną paveikia žmogų vienodai: yra sumažinamos žmogaus pajamos arba visai atimamos. Niekas nenori būti tokioje situacijoje. Niekas nenori turėti skolų jei jų nereikia turėti ir niekas nenori būti be darbo, jei jį galima turėti ir iš to užsidirbti. Tik kvailiai gali galvoti, kad kažkas nori savo noru gyventi iš pašalpų. To niekas nenori, nes tai yra psichologinis, moralinis ir finansinis streso šaltinis.

RefinansavimasO dar labiau nei kurios nors iš šių negandų niekas nenori abiejų kartu! Tik pagalvokite, turi įsiskolinimų ir neturi darbo. Dvigubas minusas ir dviguba neigiama įtaka jūsų pajamoms ir finansams. Turi skolų už kurias reikia mokėti palūkanas. Bet juk dabar neturi net tų pajamų iš kurių būtų galima mokėti palūkanas! Gaunasi užburtas ratas: ieškai paskolos įsiskolinusiems asmenims, kad grąžintum praeityje pasiskolingus pinigus, bet tų skolų nemažėja, nes jos grąžinamos iš skolintų pinigų. O turint per daug skolų yra sunkiau susirasti darbą, nes psichologiškai sunku dirbti už atlyginimą, kurio gali neužtekti net padengti mėnesinio mokesčio už palūkanas. Gaunasi užburtas ratas, kur skolos veja skolas, o darbo neturėjimas užsitęsia, nes nelabai matosi prošvaisčių kažką pakeisti.

Toliau skaityti „Turite įsiskolinimų? Neturite darbo? Ne bėda!”

Kaip pasiskolinti neišleidžiant per daug?

Gauti paskolą galima įvairiais būdais. Galima kreiptis dėl greitųjų kreditų, galima prašyti banko išduoti vartojimo kreditą, galima net skolintis būstui, automobiliui ir kitam konkrečiam, stambiam pirkiniui. Visi skirtingai būdai turi savų privalumų ir savų trūkumų. Bet visais atvejais noras vis tiek bus tas pats: nesvarbu kokiam tikslui norima gauti paskolą, pasiskolinti visada bus norima su kuo mažesnėmis palūkanomis.

Mūsų moderniame pasaulyje auga paklausa įvairaus (ne)būtinumo prekėms. Net ir tarp būtiniausių prekių atsiranda įvairovė, kuri sukelia vis naujesnių poreikių. Paklausa viskam pasaulyje auga nenumaldomu greičiu. Bet viskas kainuoja ir už viską reikia mokėti. Todėl auga paskolų paklausa. Šiai sričiai pasidarius pelningai, pradeda augti ir paskolų pasiūla. Tas augimas yra matomas plika akimi, nes vien greitų kreditų atsiradimas kelis kartus padidino paskolų pasiūlą. Todėl niekas nenustebs sužinojęs, kad vienas didžiausių šiandienio žmogaus poreikių – pigūs greiti kreditai. Apie 80% visų paprastiems žmonėms (tai yra, ne juridiniams asmenims) išduodamų paskolų sudaro būtent greiti kreditai.

RefinansavimasGreiti kreditai pasižymi didžiausia palūkanų normų variacija. Todėl susirasti pigiausią greitą kreditą nėra paprasčiausias darbas. Jis reikalauja nemažai atsakingumo, nes klaidingas sprendimas gali nulemti, kad teks mokėti iki kelių ar daugiau procentų didesnes palūkanas. Būsto ir kitos stambesnės paskolos tokių didelių skirtumų tikrai neturi. Ten maksimalūs skirtumai siekia vos dešimtasias dalis procento. Todėl pigus greitas kreditas yra finansinių poreikių viršūnėje, nes jį gauti lengviausia ir jo dėka lengviausia patenkinti plačiausios įvairovės poreikius.

Toliau skaityti „Kaip pasiskolinti neišleidžiant per daug?”