Turite įsiskolinimų? Neturite darbo? Ne bėda!

Jei yra 2 dalykai, kurie smarkiausiai paveikia žmogų finansiškai (bei morališkai!) tai yra skolos ir bedarbystė. Kiekvienas iš jų akivaizdžiai žaligas. Skolos atima iš mūsų pajamų dalį, nes reikia susimokėti už palūkanas ir galiausiai tą pačią paskolą grąžinti. Bedarbystė atima iš mūsų net ir tas pačias pajamas ir geriausiu atveju vietoj to pastato tik pašalpas. Abu po vieną paveikia žmogų vienodai: yra sumažinamos žmogaus pajamos arba visai atimamos. Niekas nenori būti tokioje situacijoje. Niekas nenori turėti skolų jei jų nereikia turėti ir niekas nenori būti be darbo, jei jį galima turėti ir iš to užsidirbti. Tik kvailiai gali galvoti, kad kažkas nori savo noru gyventi iš pašalpų. To niekas nenori, nes tai yra psichologinis, moralinis ir finansinis streso šaltinis.

RefinansavimasO dar labiau nei kurios nors iš šių negandų niekas nenori abiejų kartu! Tik pagalvokite, turi įsiskolinimų ir neturi darbo. Dvigubas minusas ir dviguba neigiama įtaka jūsų pajamoms ir finansams. Turi skolų už kurias reikia mokėti palūkanas. Bet juk dabar neturi net tų pajamų iš kurių būtų galima mokėti palūkanas! Gaunasi užburtas ratas: ieškai paskolos įsiskolinusiems asmenims, kad grąžintum praeityje pasiskolingus pinigus, bet tų skolų nemažėja, nes jos grąžinamos iš skolintų pinigų. O turint per daug skolų yra sunkiau susirasti darbą, nes psichologiškai sunku dirbti už atlyginimą, kurio gali neužtekti net padengti mėnesinio mokesčio už palūkanas. Gaunasi užburtas ratas, kur skolos veja skolas, o darbo neturėjimas užsitęsia, nes nelabai matosi prošvaisčių kažką pakeisti.

Mes galime pasidalinti paprastu patarimu. Niekada neieškokite paprasto greitojo kredito, kai turite įsiskolinimų. Tai tik apsunkins jūsų situaciją ir nepadės išspręsti susidariusios situacijos. Greitieji kreditai yra brangus malonumas ir palūkanos tik didės ir augs ant jau tų kurias reikia mokėti. Patarsime, kad reikėtų ieškoti paskolų įsiskolinusiems, bet tik ten kur yra suteikiamas REFINANSAVIMAS. Tai tokia paskola, kuri suteikia tik įsiskolinusiems asmenims ir padeda sumažinti bendrą mokamų palūkanų skaičių, arba tiksliau bendrają vartojimo kredito kainos metinę normą (BVKKMN). Todėl paskola įsiskolinusiąjam turėti būti tik tokia, nes kitu atveju jūsų skolos tik augs viena ant kitos.

Tą patį galime pasiūlyti neturintiems darbo, kurie ieško paskolos nedirbantiems. Neieškokite kur suteikiamas paprastas greitasis kreditas, nes tai jūsų problemų neišspręs. Jūsų skolos vis tiek didės akyse ir nieko dėl to nepadarysite. Ne, ieškokite tik refinansavimo, kuris gali būti suteikiamas nedirbantiems, nes kitu atveju skolų neatsikratysite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *