Ką svarbiausia žinoti apie dantų implantavimą?

Dantų implantavimas šiuo metu yra gana populiari paslauga. Nieko keisto – juk ši procedūra padeda efektyviai atstatyti dantis ir užtikrinti ilgaamžį rezultatą. Apie dantų implantavimą Vilniuje neretai keliami labai įvairūs klausimai, taigi, ką svarbiausia žinoti apie šią procedūrą, ir kokią kliniką vertėtų pasirinkti?

Ar dantų implantavimas gali būti taikomas visais atvejais?

Nėra svarbu, kiek dantų yra netekęs pacientas – implantavimas taikomas ir tada, kai jam stinga vos vieno danties, ir tuomet, kai trūksta visos eilės dantų. Vis dėlto, tam tikrais atvejais ši procedūra gali būti atliekama ne iš karto – jei dantis iškrito ar buvo išrautas gana seniai, gali prireikti kaulo priauginimo arba sinusų pakėlimo procedūros. Būtent dėl šios priežasties netekus dantų svarbu nedelsti, ir kuo skubiau pasikonsultuoti dėl dantų implantavimo.

Nuo ko priklauso dantų implantavimo kaina?

Kainai turi įtakos labai įvairūs veiksniai. Kai kalbama apie dantų implantavimą, kainos neretai priklauso ir nuo to, kokioje vietovėje yra įsikūrusi klinika. Tenka pripažinti, kad nuomos kainos įvairiose vietovėse net labai skiriasi, tad verta pasidomėti, kokius įkainius yra nustačiusi viena ar kita klinika. Implantų kainą sudaro ne vien tik į kaulinį audinį įgręžiamas sraigtas, bet taip pat ir protezas. Protezai, tvirtinami ant implantų, gali būti pagaminti iš cirkonio ar metalo keramikos (pastarieji yra pigesni). Jei pacientui reikalinga sinusų pakėlimo ar kaulo priauginimo operacija, implantavimo kaina taps didesnė.

Kokią kliniką pasirinkti?

Jei ieškosite informacijos apie dantų implantavimą, įsitikinsite, kad klinikų, siūlančių tokias paslaugas, yra tikrai daug, taigi, visada bus galima nuspręsti, kurią jų pasirinkti. Pirmiausia reikėtų pasidomėti, kokios klinikos galėtų pasiūlyti tokias paslaugas – nors implantavimas yra teikiamas daugybėje įvairių klinikų, tačiau tikrai ne visose. Taip pat galite pasidomėti, kokias kainas yra nustačiusios skirtingos klinikos – įkainiai gali net labai varijuoti, todėl rinkitės tokius paslaugų teikėjus, kurių kainos būtų pakankamai nedidelės. Žinoma, renkantis kliniką nereikėtų tuo apsiriboti – juk labai svarbu tai, kad teikiamų paslaugų kokybė būtų tiesiog nepriekaištingą. Apie dantų implantavimą galėsite rasti gana nemažai informacijos, tad pasirinksite tokią kliniką, kuri teiktų tikrai kokybiškas paslaugas.

Kaip pasiruošti dantų implantavimui?

Kaip ir kitų odontologinių procedūrų atlikimas, dantų implantavimas pradedamas nuo konsultacijos. Pirmiausia jums reikės užsiregistruoti konsultacijai, kurios metu bus įvertinama esama dantų būklė, ir konstatuojama, ar jums gali būti atliekamas implantavimas. Taip pat prieš atliekant implantavimą rekomenduojama pasidaryti profesionalią burnos higieną.

Kokia yra implantų priežiūra?

Toks klausimas keliamas taip pat gana dažnais atvejais. Iš tiesų dantų implantai nėra labai sudėtingai prižiūrimi, tačiau tai visada reikalauja kruopštumo. Implantuoti dantys nesukelia diskomforto, nes yra jaučiami kaip ir natūralūs dantys. Implantus, kaip ir natūralius dantis, labai svarbu kruopščiai valyti – tam puikiai tiks vieno danties šepetėlis, kuris dar efektyviau nuvalo danties paviršių. Kartą per pusę metų turi būti atliekama profesionali burnos higiena odontologo kabinete, tačiau higienistą visada svarbu įspėti apie turimus implantus.

Informacijos apie dantų implantavimą Vilniuje visada galite rasti internetinėje erdvėje, o tuo atveju, jei kiltų tam tikrų neaiškumų, tiesiog susisiekite su pasirinkta klinika – jums tikrai bus atsakyta į visus kylančius klausimus. Jei dvejojate, ar jums gali būti taikoma ši procedūra, paprasčiausiai užsiregistruokite pasirinktoje odontologijos klinikoje, ir vizito metu bus įvertinta esama jūsų dantų būklė bei pateikiami galimi sprendimai.

Dantų implantų bei implantavimo paslaugų kainas rasite Protezavimas – implantavimas klinikos kainų puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *