Kaip nenuobodžiauti laive

KlaipėdaJeigu artėja kelionės laivu iš Klaipėdos, pagalvoti reikėtų ne tik apie būsimą kelionės bagažą, bet ir apie tai, ką galėtumėte smagaus nuveikti laive. Jeigu kelionė ilga – kažkokių pramogų tikrai norėsis. Taigi, kaip praskaidrinti sau kelionę, idant ji būtų tikrai labai smagi?

Rinkitės gerą kompaniją

Pats pagrindinis dalykas, nulemiantis dažnai viską, ar smagu, ar ne, yra kompanija, su kuria kažkur keliaujate. Todėlnorėdami, kad kelionė laivu būtų smagi, pirmiausia pasirinkite gerą kompaniją. Žmones, su kuriais jums linksma, juokinga, kurie jus supranta. Dar yra sakoma, kad svarbu ne kur, svarbu su kuo. Tai tiks ir kelionei laivu. Visgi, kelionė laivu yra gera, o ne bloga patirtis, tad net ir keliaujant vieniems jums tikriausiai pavyks patirti daug malonių dalykų.

Laive siūlomos pramogos

Priklausomai nuo to, su kokiu laivu plaukiate, kokiais tikslais, galėsite paveikti ir šį tą daugiau. Standartinės laivuose siūlomos pramogos apima ir veiklas, ir maistą. Pavyzdžiui, galima skanauti jūros gėrybes, mėgautis rūkyta, kepta, šviežia žuvimi. Juk plaukiate jūra – tad ir stebėtis nėra ko. Be įpatingo užkandžių stalo jūsų taip pat laukia koncertai, karaoke, šokiai, deginimasis denyje. O jeigu tai pramoginis žvejybinis laivas – tai ir unikali žvejyba jūroje.

Pasiimkite filmus, knygas

Nepamirškite į šią kelionę pasiimti tų daiktų, kurie jums visada praskaidrina nuotaiką, jus sudomina. Tuomet tikrai neteks sakyti, kad kažkas buvo negerai. Jeigu nemėgstate jūros maisto, tuomet pasiimkite ir sau skirtus užkandžius, kuriais galėsite mėgautis niekieno nevaržomi. Įsimeskite įdomią knygą, turėkite planšetę, telefoną. Tikrai rasite, ką nuveikti, net jeigu smarkiai nekęsite jūros ir nenorėsite mėgautis tuo ypatingu dalyku – buvimu jūroje.

Žaiskite

Jeigu esate su kompanija – žaiskite žaidimus, kurie pagreitina laiko bėgimą. Pavyzdžiui, galite žaisti kortomis. Arba kokį nors stalo žaidimą. Jeigu neturite jokių žaidimų ir įrankių jiems, tuomet žaiskite šaradas, „tiesa – drąsa“ ir kitus panašius žaidimus.

Išgerkite gėrimą

Nėra geresnio gėrimo palepinti save skaniu gėrimu nei tada, kai plaukiate laivu. Ypatingai, jeigu jaučiate bent menkiausią stresą dėl paties fakto, kad plaukiate. Nekaltinkite savęs dėl to, nes daugybė žmonių bijo vandens ir gelmių. Ši baimė yra tiesiog įrašyta mums į smegenis ir į genus. Todėl ji yra visiškai natūrali. Palepinkite save šaltu gėrimu, atsipalaiduokite, nuveikite ką nors smagaus ir kelionė atneš gerus prisiminimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *