Blogos svetainės reklamos strategijos

Kai manome, kad esame tie, kurie išmano viską, visada suklystame. Kartais internetinės svetainės savininkai galvoja, kad reklama Google paieškoje išspręs visus svetainės žinomumo klausimus ir net neketina kreiptis į reklamos specialistus, idant skaitmeninės rinkodaros profesionalai nepasakytų ko nors, ko jūs nežinojote, ir nepaaiškėtų, kad ne, visgi nesate visažinis… Tačiau, jeigu išdrįstumėte kreiptis į profesionalus, sužinotumėte ir dažnas tokių visažinių daromas skaitmeninės reklamos klaidas. Kas iš tiesų nepadės reklamuoti svetainės, nors tą bandys daryti žmonės?

Netinkama reklama feisbuke

VIPKadangi feisbukas niekada neatsisakys būti palepintas pinigais ir mielai priims kiekvieną jūsų auką už nupirktą reklamą bei vietoje grąžos pasiūlys dar daugiau brangių paslaugų, galima į tą reklamą įklimpti kaip į azartinius žaidimus. Juo labiau, bus pasirūpinta, kad nusipirkus reklamą, jūsų puslapį feisbuke iš tiesų pamėgtų daug žmonių. Tačiau žinokite tiesą – jeigu reklama bus netinkama, o feisbukas bus vis tiek įsipareigojęs jums pririnkti "laikų", veikiausiai puslapį pamėgs netikri vartotojai, arba tikri iš Indijos, Afrikos ir kt. Tačiau jie niekada nebus jūsų potenciali auditorija, ir jiems tikrai nerūpės jūsų paslaugos. Kas yra bloga reklama feisbuke? Tai paprasto feisbukoskelbimo pirkimas, kuris suteikia tokį rezultatą. Pas kažką šone tiesiog atsiranda jūsų puslapio reklaminis baneris, kur nėra nei kažkas įdomaus parašyta, nei patrauklaus paveikslėlio nėra – tiesiog jūsų svetainės pavadinimas. Niekam nesinorės spausti ant tokios reklamos, ir taip teks šias spragas paslėpti netikrais laikais. O kokia reklama feisbuke efektyvi? Geriausia reklamuoti ne patį puslapį, o konkrečius jo postus, kurie atrodytų, jog būtų tikrai labai patrauklūs daugumai žmonių ar bent jau jūsų tikslinei auditorija. Taip pat reikėtų reklamuojant pasirinkti tikslinę auditoriją: jos vietą, amžių, įrašyti bent kelis pomėgius. Tai labai labai pagerins reklamos efektyvumą ir taip sutaupysite.

Per daug raktažodžių svetainėje

Kita klaida žmonių, patiems bandančių apsirūpinti reklama ir SEO optimizacija, tai yra kvaili raktažodžiai svetainėje. Jeigu užėjus į svetainę matosi, kad raktažodžių pribarstyta kaip grūdų vištidėje, ir jie gadina visą turinį – tokioje svetainėje nesinori būti, ji nervina, ir tai Google žino. Todėl nepadeda jos iškelti.

Nesirūpinimas kokybe

Galiausiai, bet koks dirbtinis reklamavimas, kvaila reklama ar raktažodžių protrūkis sugadina kokybę. Kiekvienas sakinys, tekstas ir informacija turi būti sukurta žmogui, realiam žmogui, kuris turi savo skonį ir pomėgius. Reikia galvoti pirmiausia, kaip sudominti žmogų, kaip jam pateikti kokybišką turinį, o įsriegti raktažodžius ar užpirkti daugiau reklamos, visada spėsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *