Jei svarstote apie skyrybas

SkyrybosTurbūt daugelis jaunų žmonių yra susidūrę su problema, kaip greitai ir neskausmingai išsiskirti su antra puse, santykiams dar net nespėjus išsirutulioti. Pasak psichologų, greitos skyrybos visuomet įmanomos, tačiau reikia tinkamai joms pasiruošti, tai yra, žinoti ką ir kada pasakyti antrai pusei. Skyrybos gali tapti lengvesnės, jeigu su antra puse dažnai pasikalbate apie tarpusavio santykius, esate linkę problemas spręsti kartu bei ieškoti kompromisų. Specialistų teigimu, greitos skyrybos įvyksta tuomet, kai abi pusės draugiškai ir bendru sutarimu nutaria pasukti skirtingais keliais ir kreipiasi į tokias paslaugas užsiimančias įmones kaip „Skyrybų kontora“. Tačiau ką daryti, jeigu neesate galutinai apsisprendę ar norite išsiskirti su žmogumi? Apsispręsti jums padės šeimos santykių ekspertės patarimai.

  1. Pamėginkite šiek tiek pakeisti savo gyvenimo būdą, užsiimkite mėgstama veikla, renkitės taip, kaip norite pati, negaminkite maisto mylimajam tik todėl, kad jis jį mėgsta, atsižvelkite ir į savo norus. Trumpai tariant, grįžkite prie tokio gyvenimo būdo, kokį turėjote iki susitikimo su mylimuoju ar mylimąja. Toks gyvenimo būdas leis jums vėl jaustis pilnavertiškai ir atsigręžti į save.
  2. Nekreipkite dėmesio į aplinkinių kalbas. Nustokite jaudintis dėl to, ką jums kalba, ko linki artimieji, draugai, o ypač – jums nepažįstami žmonės. Tik jūs turite apsispręsti, ar su žmogumi norite sieti savo ateitį ar ne, taigi, kliaukitės tik savo intuicija, patyrimais, jausmais ir, žinoma, protu. Visuomet galite pasitarti, išklausyti draugų nuomonę, bet prisiminkite, kad galutinį sprendimą priimsite tik jūs pats/i.
  3. Atsikratykite žodelio „bet“. Turima omenyje, jog daugelį sprendimų poroms trukdo priimti įvairūs apmąstymai, kaip „bet ką aš darysiu vėliau?“, „bet galbūt jis/i vis dar man yra brangus“ ir pan. Tik jūs turite laisvą teisę apsispręsti, ar norite kurti ateitį su tam tikru žmogumi, ar ne. Todėl apgalvokite visus „už“ ir „prieš“, o sprendimo nepriimkite skubotai.

Daugiau konsultacijų gali suteikti – www.skyrybukontora.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *