Ieškome auklės

Auklė UKSveiki, mums reikalinga childcare in Enfield. Jeigu kas nors ką nors žinote, kas galėtų pasaugoti mūsų 4 metų dukrytę Saulę, būtų puiku, kad pasidalintumėte žiniomis. Mūsų anksčiau pažinotos nurseries in Enfield buvo labai geros, tačiau dabar yra užsiėmusios, nes arba pačios augina savo vaikus, arba turi daug kito darbo. Tad, jeigu galite padėti, visiEnfieldo lietuviai, atsiliepkite.

Kas mes esame

Esame jauna dirbanti šeima, gyvenanti čia jau keletą metų. Labai mėgstame gamtą, keliones. Dirbame abu, tiek vienas, tiek kitas, taip pat kartais dirbame ir naktinėse pamainose. Dėl to negali vienas iš mūsų nuolat būti su vaiku – reikia ir kažkokios pagalbos, paramos. Kadangi negalėjome rasti tinkamo darželio, tai ieškome auklės. Namuose yra daug kambarinių gėlių, taip pat keletas gyvūnų: šuo ir katė. Dar yra ir paukštelis narvelyje. Mėgstame kultūrą, taip pat ir paprastas pramogas, mėgstame skanų maistą. Dažniausiai gerai sutariame su žmonėmis, esame nekonfliktiški. Tikimės, kad pagal šiuos paprastus poreikius lengvai į šeimą priimsime ir naują žmogų.

Ko mes ieškome

Mums reikia protingos ir miklios merginos, galinčios pabūti su mergaite. Atlyginimą mokėsime stabilų, tačiau darbo grafikas bus nepastovus. Geriausiai, jeigu mergina jau turėtų kažkokį kitą darbą, kuriame gautų pagrindinį atlyginimą. Tai reikalinga dėl to, kad kartais negalime pasakyti, kada tiksliai dirbsime, tie grafikai pasikeičia kelių dienų bėgyje. Taigi, reikėtų merginos, kuri galėtų lanksčiu grafiku dirbti. Taip pat žinoma mylėtų vaikus ir būtų labai draugiška. Manome, kad galime suteikti tikrai geras darbo sąlygas net ir studijuojančiai merginai, kadangi patys esame irgi studijavę ir žinome, kad reikia stengtis suderinti studijas su darbu. Svarbu paminėti, kad mergaitė miega po pietų net kelias valandas. Ji tikra miegalė. Per tą laisvą laiką visai nenorime versti auklę tvarkyti kambarius ar plauti indus, tai ne jos darbas. Realiai reikia tiesiog sergėti vaiko miegą. Taigi, tuo metu leidžiame atsipalaiduoti ir pabūti paprasčiausiai smagiai nusiteikus, paveikti, ką norite. Galima ir studijoms per tą laiką pasiruošti.

Mūsų dukrytė

Mūsų dukrytė yra labai miela ir gabi. Kaip ir visi vaikučiai, ji labai domisi aplinkiniu pasauliu. Bendravimo sunkumų neturi, tačiau kartais jai būna sunku sukoncentruoti dėmesį. Apskritai ji yra kalbi ir žaisminga, gana greitai jai pasidaro nuobodu. Kažkokių fizinių ar psichinės raidos sutrikimų kol kas nėra užfiksuota. Susisiekite su mumis, jeigu domina darbas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *