Akmens vatos privalumai

ŠiltinimasŠiandien statant ar renovuojant namus kaip niekada anksčiau siūlomas platus apšiltinimo medžiagų pasirinkimas. Įmonės siūlo tiek brangesnes ir sudėtingesnes, tiek ir itin paprastų primityvių charakteristikų, tiek ir vidutinės klasės apšiltinimo medžiagas. Viena iš vidutinės klasės medžiagų laikoma akmens vata, kuri šiandien yra vienas populiariausių pasirinkimų, mat ji turi ne tik esminius apšiltinimo medžiagos reikalavimus, tačiau ir kitus privalumus, verčiančius rinktis šią medžiagą. Nereikia pamiršti, kad ir aksmens vatos kaina yra ypatingai patraukli.

Lankstumas, garso izoliacija bei oro pralaidumas

Populiarioji akmens vata yra garantuotai ilgalaikis pasirinkimas šiltinant namus. Nė viena kita medžiaga nepasižymi tuo, jog apšiltindama namus kartu ji suteikia ir puikią izoliaciją nuo triukšmo, todėl jei gyvenate daugiabutyje, kur kieme triukšmas gan dažnai sutinkamas dalykas, ši medžiaga ypatingai geras pasirinkimas.

Toliau skaityti „Akmens vatos privalumai”

Ieškome auklės

Auklė UKSveiki, mums reikalinga childcare in Enfield. Jeigu kas nors ką nors žinote, kas galėtų pasaugoti mūsų 4 metų dukrytę Saulę, būtų puiku, kad pasidalintumėte žiniomis. Mūsų anksčiau pažinotos nurseries in Enfield buvo labai geros, tačiau dabar yra užsiėmusios, nes arba pačios augina savo vaikus, arba turi daug kito darbo. Tad, jeigu galite padėti, visiEnfieldo lietuviai, atsiliepkite.

Kas mes esame

Esame jauna dirbanti šeima, gyvenanti čia jau keletą metų. Labai mėgstame gamtą, keliones. Dirbame abu, tiek vienas, tiek kitas, taip pat kartais dirbame ir naktinėse pamainose. Dėl to negali vienas iš mūsų nuolat būti su vaiku – reikia ir kažkokios pagalbos, paramos. Kadangi negalėjome rasti tinkamo darželio, tai ieškome auklės. Namuose yra daug kambarinių gėlių, taip pat keletas gyvūnų: šuo ir katė. Dar yra ir paukštelis narvelyje. Mėgstame kultūrą, taip pat ir paprastas pramogas, mėgstame skanų maistą. Dažniausiai gerai sutariame su žmonėmis, esame nekonfliktiški. Tikimės, kad pagal šiuos paprastus poreikius lengvai į šeimą priimsime ir naują žmogų.

Ko mes ieškome

Toliau skaityti „Ieškome auklės”