Kaip montuoti šiltnamį

Kai atšils orai, ims nuosavose valdose dygti nauji šiltnamiai. Tačiau pasidomėti, kokia šiltnamiai kaina parduodami ir kaip juos reikia montuoti, galite jau dabar.

Rinktis tinkamą vietą

Šiltnamių įvairovėŠiltnamiai, kaip ir daržai, turi būti, visų pirma, derlingoje žemėje. Jeigu tokios turite savo sklype, parinkite gerą vietą šiltnamiui. Ne kokią molio pelkę, o juodžemį, kuris būtų saulės atokaitoje, o ne pavėsyje po medžiais. Iš karto galite planuoti ir kuo patogesnę priežiūrą – kad netoli būtų visi įrankiai, laistytuvai. Aišku, jeigu geros žemės niekur nėra, reikės ją pasidaryti dirbtinai. Tada bent jau nesirinkite tamsos, kur užstoja viską medžiai, arba vietos, kur žinote, kad gyvena daug parazitų.

Padaryti gerą drenažą

Prieš montuojant šiltnamį, reikia padaryti gerą drenažą, vamzdynus. Kai kurie žmonės šiltnamius stato paprastus, be to vandens nutekėjimo, tačiau čia yra vieta, kur galite skirti daugiau laiko ir pasiekti geresnių rezultatų. Arba padaryti tinkamą nutekėjimą, arba įmontuoti apačioje automatinio laistymo sistemas.

Statyti šiltnamį

Toliau skaityti „Kaip montuoti šiltnamį”