Vestuvių vedėjai: kada jų reikia ir kokių

Vestuves visi organizuojame skirtingai: vieniems reikalingi ir muzikantai, ir vestuviu vedejai, ir fotografai, kiti šventę atšvenčia kuo kukliau. Kai kalba eina apie vestuvių vedejus, būna dviprasmiškų nuomonių. Visgi, kai kada jie būtini, o kartais tikrai jų ir nereikia.

Didelėse vestuvėse

VestuvėsKuo didesnės vestuvės, tuo labiau reikia žmogaus, kuris galėtų koordinuoti visus veiksmus ir leistų žmonėms jaustis ir laisvai, ir nesuvaržytai, tačiau žinant, kad viskas vyksta pagal planą. Tad jeigu vestuvėse dalyvauja daugiau kaip 40 žmonių, jau galima galvoti apie vestuvių vedėjo paslaugas ir kainas. O jeigu dalyvauja bent 60 žmonių – vestuvių vedėjai būtini.

Vestuvių vedėjai – muzikantai

Dažnai žmonės nori dviejų viename ir savo vestuvėms samdo muzikantus, kurie atlieka ir vestuvių vedėjų darbą. Tai smagus pasirinkimas, kurio metu galima ir pašokti, ir žaidimus padainuoti. Tačiau reikia visuomet rinktis juos iš anksto, nes vasaros savaitgaliai būna rezervuoti.

Rinkitės vedėjus pagal savo skonį, antraip pasigailėsite

Kartais jaunieji po vestuvių labai gailisi, kad jų šventę sugadino vedėjai. „Raudau iš gėdos, kai jie mano močiutei mėtė nešvankiu anekdotus, liepė jai dalyvauti žaidime, kur reikia ridenti kiaušinį per vyro kelnes. Jie pokštavo smerkdami gėjus ir įtvirtindami standartinę uošvės – žento neapykantos paradigmą, žemindami moteris ir žmonas. Kai mūsų auditorija buvo progresyvūs LGBT žmonės, taip pat laisvų pažiūrų šiuolaikinės šeimos su geru išsilavinimu ir intelektu. Aišku, visi protingi ir supratingi, tai niekas nepyko, bet man buvo gaila, kad tai vyksta“, – liūdi viena nuotaka po vestuvių. Tad patarimas paprastas: rinkitės vestuvių vedėjus tokius, kurie atitinka jūsų pažiūras ir skonį.

Kai jaunieji arba giminės labai drąsūs

Dažnai jaunajai iš anksto paruošti kokį keksą šventei ar pasisiūti papuošimą galvai, panaudojant savo turimus įgūdžius – tai paprastas dalykas. Tačiau net ir ekstravertiški ir drąsūs jaunieji gali savo įgūdžių nepanaudoti šventės metu, pasiryžę patys ją pravesti. Kai ekspromtu viską reikia daryti, gali užklupti didelis jaudulys ir bus baisu kalbėti, kažkas susimaišys. O jeigu dar ir būsite šiek tiek pavartoję alkoholio, tuomet išvis siūbuos viskas aplink. Dėl to visada geriau apsvarstyti, kad savo vestuves patiems pravesti – tai ne tas pats, kas vaikų vakarėlyje vaidinti Klouną. Čia yra atsakingiau, reikia drąsos daugiau. Žinoma, jeigu iš tiesų patys turite labai daug sceninės patirties, galbūt jums vestuvių vedėją samdyti net iš principo nepatiks, nes galvosite, kad patys tai padarytumėte geriau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *