Dietinių sriubų receptai

Sriubų receptaiNumesti svorio gali padėti tinkamas sriubos pasirinkimas ir netgi tam tikra sriubos dieta. Nors norint išlaikyti tinkamą svorį reikia keisti visą gyvenimo būdą, sriubos visgi irgi gali tapti svarbiu ir puikiu kasdienio mūsų raciono komponentu, kuris iš tiesų gali labai pagelbėti, norint gražiai atrodyti ir skaniai valgyti. Štai keleto sriubų receptų, kurie padės jums išlaikyti tinkamą svorį arba pasiekti norimą.

Pupelių sriuba

Turbūt nustebsite: juk tai viena kaloringiausių sriubų, kokią ir gali rasti. Jeigu pagalvosite apie Armėnišką pupelių sriubą, kur riebaluose plaukia pupelės ir aštrios mėsos kukuliai, gal ir būsite teisūs. Tačiau, kas liepia būtent taip ją ruošti? Visų pirma, pupelių sriuba gali būti laikoma dietine tiesiog dėl to, kad pupelės – tai geriausias baltymų šaltinis. Pavalgę pupelių esame labai sotūs ir ilgai nenorime nieko daugiau valgyti. Būtent tai ir sudaro tokį šių produktų naudingumą bei galingumą mums, mūsų maistui. Taigi, pupelių sriuba tikrai gali būti labai naudinga, gera, veiksminga. Taip pat pupelių sriuba neprivalo plaukti aliejuje. Ruoškite ją su daržovėmis: paprikomis, morkomis, pomidorais. Jeigu labai norite, kad būtų su mėsa, įdėkite vištienos krūtinėlės – dar vienos itin liesos ir baltymais turtingos mėsos. Pavalgę tokios sriubos būsite labai sotūs, sveiki, bus lengviau lieknėti.

Kopūstų sriuba

Šią sriubą verta pasigaminti dideliu kiekiu ir tiesiog ją valgyti, kada panorėsite. Kai visos dietos ir sveikos mitybos planai draus valgyti, ką norite, visada galėsite tiesiog valgyti kopūstų sriubą. Ją pasigaminkite iš šviežių kapotų kopūstų, prieskonių, svogūnų, morkų, apkepintų svogūnų gabalėlių. Galite dėti ir šiek tiek bulvių, kita vertus, vietoje bulvių verčiau įdėti šiek tiek šoninės arba žaliųjų žirnelių. Tai bus nuostabi sriuba.

Burokėlių sriuba

Dar viena liesa sriuba, kuomet atsibos kopūstai – tai burokėliai. Tikra liesa burokėlių sriuba gaminama iš burokėlių, kurie yra puikus geležies šaltinis, taip pat iš kelių morkų ir kelių bulvių, apkepintų svogūnų. Tikrai sveika, skanu, neriebu, ir galima valgyti nors ir visą dieną.

Vištienos sultinys

Pati nekaloringiausia sriuba, tiksianti tiems, kas laikosi griežčiausios dietos – žinoma, vištienos sultinys. Jį galite valgyti su ryžiais arba tik su žalumynais. Tiks visų dietų besilaikantiems žmonėms, nes joje beveik nieko nėra – tik pats skonis ir galimybė užpildyti skrandį turiniu bei pasijusti sočiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *