Veiksniai, įtakojantys šiferio kainą

Šiferio danga stoguiVienas iš populiariausių stogo dangos pasirinkimų – tai šiferis, kuris anksčiau buvo laikomas kenksmingu ir pavojingu žmogaus sveikatai, tačiau šiandien jau apie 15 metų gyvuoja naujų gamybos technologijų įtakoti beasbestiniai šiferio lapai, pagaminti iš sintetinių ir saugių medžiagų. Šiferio kaina nėra pati žemiausia, tačiau drąsiai galima tegti, jog tai puiki investicija ateičiai ir puikus kainos ir kokybės derinys šiandienai. Aptarsime kokie privalumai įtakoja šiferio vidutinę kainą.

Privalumai

Visų pirmiausia reikėtų pabrėžti, jog šiferiui yra suteikiama ilga garantija, nes pats medžiagios fukcionalus gyvavimas apibrėžiamas iki 50 metų, kas iš ties įspūdinga. Tai yra viena svarbiausių piežasčių, kodėl šiferis kaina nėra pati pigiausia medžiaga.

Toliau sekančios priežastys yra tik ilgaamžiškumo argumentai, tačiau juos be galo svarbu paminėti. Šiferio stogo danga pasižymi ilgaamžiškumu ir aukštesne kaina dėl to, jog nauji gamybiniai sprendimai leido šiferį padaryti visiškai atsparų klimato poveikiui, korozijai, temperatūros pokyčiams, biologiniam poveikiu ir net elektromagnetinėms bangoms. Įspūdinga, tiesa? Ilgi gamybos procesai leido šią medžiagą padaryti visapusiškai fukcionalią, o kartu ir patrauklaus dizaino.

Anksčiau gyvavęs šiferis pasižymėjo pilkomis, nešvariomis spalvomis, tačiau šiandien jis gali būti įvairių spalvų ir suteikti jūsų namui ryškų ir estetiškai atrodantį akcentą.

Priešingai nei plieninė ar skardinė stogo danga, šiferis puikiai izoliuoja namus nuo triukšmo, todėl nereikia galvoti apie specialą garso izoliacijos sistemą, ramuma ir tyla galite džiaugtis ir be jos.

Nereikia pamiršti, kad šiferio stogo danga yra pralaidi orui, todėl jūsų namai bus nuolat ventiliuojami ir galėsite būti saugūs ir ramūs, jog jūsų namų neužpuls pelėsis reikalaujantis ne tik išlaidų, bet dažnai paliečiantis ir sveikatą.

Dėl šių priežasčių šiferis kaina nėra pats pigiausias pasirinkimas, tačiau jo universalumas ir ilgaamžiškumas puikiai atsiperka, nes ši stogo danga yra visa galva aukščiau už tokias dangas kaip plieno ar skardos. Negana to, šiandien nėra ypatingai sunku surasti šiferio pigiau, mat Lietuvoje turime nemažą šiferio dangos pasirinkimą, todėl tikrai skyrę šiek tiek savo laiko, surasite puikų ir pigų pasiūlymą, kuriuo galėsite pasinaudoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *