Veiksniai, įtakojantys šiferio kainą

Šiferio danga stoguiVienas iš populiariausių stogo dangos pasirinkimų – tai šiferis, kuris anksčiau buvo laikomas kenksmingu ir pavojingu žmogaus sveikatai, tačiau šiandien jau apie 15 metų gyvuoja naujų gamybos technologijų įtakoti beasbestiniai šiferio lapai, pagaminti iš sintetinių ir saugių medžiagų. Šiferio kaina nėra pati žemiausia, tačiau drąsiai galima tegti, jog tai puiki investicija ateičiai ir puikus kainos ir kokybės derinys šiandienai. Aptarsime kokie privalumai įtakoja šiferio vidutinę kainą.

Privalumai

Visų pirmiausia reikėtų pabrėžti, jog šiferiui yra suteikiama ilga garantija, nes pats medžiagios fukcionalus gyvavimas apibrėžiamas iki 50 metų, kas iš ties įspūdinga. Tai yra viena svarbiausių piežasčių, kodėl šiferis kaina nėra pati pigiausia medžiaga.

Toliau sekančios priežastys yra tik ilgaamžiškumo argumentai, tačiau juos be galo svarbu paminėti. Šiferio stogo danga pasižymi ilgaamžiškumu ir aukštesne kaina dėl to, jog nauji gamybiniai sprendimai leido šiferį padaryti visiškai atsparų klimato poveikiui, korozijai, temperatūros pokyčiams, biologiniam poveikiu ir net elektromagnetinėms bangoms. Įspūdinga, tiesa? Ilgi gamybos procesai leido šią medžiagą padaryti visapusiškai fukcionalią, o kartu ir patrauklaus dizaino.

Toliau skaityti „Veiksniai, įtakojantys šiferio kainą”