Kodėl kartais praverčia valymo paslaugos?

Ar reikalingos valymo paslaugos? Ar geriau turėti vieną darbuotoją – valytoją? O galbūt netgi pačiam išsivalyti savo darbo patalpas ar namus?

Taigi, pakalbėsime apie valymo paslaugų specifiką.

Valymo įmonė teikia platų paslaugų spektrą

Jūs turite patalpas, kurias reikia periodiškai valyti, išsiurbti kilimus, nuvalyti dulkes, bent kelis kartus per metus plauti langus, pasirūpinti tualeto švara. Jeigu įdarbinsite valytoją, be abejo, kiekvieną dieną jis atliks įprastus švarinimosi darbus. Tačiau ilgainiui ant kilimo atsiranda dėmių, kažkas išpylė kavą ant poilsio zonoje esančios sofos. Tualete netikėtai baigėsi tualetinis popierius, kitą dieną – muilas ar oro gaiviklis. Visais šiais papildomais darbais tenka rūpintis jums – vežti kilimą į valyklą, pirkti higienos produktus, ir dar aprūpinti valytoją reikiamomis priemonėmis.

Visi žinome, ką reiškia skubėti ir papildomos pareigos tada atrodo tikra katastrofa! Viso to galima išvengti samdant įmonę. Sutartu laiku bus ne tik išvalytos patalpos, išsiurbti kilimai sausuoju, o kai reikia ir drėgnuoju būdu, tačiau bus pasirūpinta ir dėmėmis, kol jos dar nespėjo įsisenėti. Tualete niekada nepritrūksite higienos priemonių. Įmonė paprastai turi reikiamą įrangą, kurios dėka gali išvalyti net ir aukštai esančius langus.

Valymo paslaugos teikiamos nuolatos su profesionaliomis priemonėmis

Įmonėje dirba ne vienas žmogus, todėl valymo paslaugos bus atliktos ir gripo epidemijos metu. Nereikės sukti galvos, ką daryti susirgus jūsų samdomam valytojui.

Valymo įmonė naudoja daugiau šiuolaikiškų technologijų, kurių dėka paslaugas suteikia greitai ir kokybiškai. Profesionalūs darbuotojai ne kartą yra susidūrę su įvairių medžiagų paviršiais ir žino kokias priemones naudoti, kad jų nesužeisti, nesubraižyti. Taigi, jums nebereikia rūpintis jokiomis valymo priemonėmis.

Visada galite kreiptis į profesionalias paslaugas teikiančią įmonę „Tavo Švara“, kuri dirba Vilniuje ir Panevėžyje. Ilgametę patirtį turintys darbuotojai pasirūpina kasdienine švara biuruose, viešbučiuose, restoranuose, prekybos centruose, nuosavuose namuose ir butuose. Taip pat atlieka kilimų, baldų, langų valymą, generalinį ir po statybinį valymą, prižiūri teritoriją. Naudoja tik profesionalias ir ekologiškas priemones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *