Trys svarbiausi įmonės steigimo etapai

Steigiame įmonesSunku patikėti, tačiau šiais, technologijų ir informacijos pertekliaus laikais, vis dar reikia skirti nemažai laiko ir jėgų įmonės registravimo ar kitoms formalioms procedūroms atlikti. Dažnai įvairiose institucijose po trupinėlį informacijos bandančiam susirinkti vadovui visai nusvyra rankos po kelių tokio maratono dienų. Tačiau viskas gali būti žymiai paprasčiau, jeigu žinomi svarbiausi įmonės steigimo etapai.

Pavadinimo registracija

Įmonės pavadinimas yra svarbi rinkodaros dalis. Juolab, tai privaloma kiekvieno juridinio asmens rekvizitų eilutė. Net jeigu perkate įmonę arba ją steigiate galvodami, kad imoniu pardavimas bus šio veiksmo paskirtis, pavadinimas gali tapti lemiamu veiksniu.

Būtinai atsakingai žvelkite į šį etapą ir sugalvoję įmonės pavadinimą, kuris atitiktų planuojamą įmonės veiklą, užregistruokite jį Juridinių asmenų registre. Čia Valstybinė Lietuvių kalbos komisija įvertina pavadinimą pagal atitikimą kalbos normoms. Jeigu nesklandumų pavyksta išvengti tereikia susimokėti nedidelį mokestį ir galima šiuo pavadinimu įregistruoti juridinį asmenį.

Internetu

Imones steigimas internetu yra greitas ir patikimas būdas pasiekti norimą rezultatą. Vis dėlto, įregistravus įmonės pavadinimą neretai pamirštamos likusios procedūros. Imones steigimas registru centras gali būti atliekamas užpildžius privalomus dokumentus, bei juos pasirašius elektroniniu parašu. Šiuo atveju, internetu reikia paruošti įmonės steigimo nuostatus, steigimo aktą, nurodyti įstatinio kapitalo dydį, pagaliau pasirinkti tinkamiausią teisinę formą.

Galiausiai, imones steigimas reikalauja iš vadovo teisinių ir buhalterinių žinių. Todėl pravartu šiame formalumų etape pasikonsultuoti su specialistais. Įmonės steigimas vyksta ne kiekvieną dieną vadovų gyvenime. Tad verta pamiršti laiko taupymą ir skirti tiek laiko, kiek reikės.

Kaina

Imones steigimas kaina priklauso nuo juridinės formos. Kita vertus, svarbu ar į kainą įskaičiuosime įstatinio kapitalo sumą. Svarbu atminti, jog uždarųjų akcinių bendrovių akcininkams yra Lietuvos įstatymais nustatyta minimali įstatinio kapitalo suma.

Tam tikrais atvejais kaina gali priklausyti ir nuo to ar internetu, ar tiesiogiai bus pildomi dokumentai, banko sąskaitos atidarymo įkainių (jeigu nuspręsite tokią turėti).

Svarbu:

Jeigu nuspręsite steigti ne juridinį asmenį, o savo veiklą įregistruoti kitokia forma, t.y. individuali veikla ir individuali veikla pagal pažymą. Pirmuoju atveju mokami mokesčiai gali priklausyti nuo regiono, kuriame esate registruotas, ir savivaldybės nustatytų tarifų. Tarkim, imoniu steigimas vilniuje ir imoniu steigimas kaune savo kaina gali neženkliai skirtis.

Tarp kita ko:

Jeigu norite sutaupyti laiko ir lėšų kreipkitės į specialistą, kuriam imones steigimas yra rutina. Juk jis geriausiai žinos visus teisinius niuansus. Imones steigimas su eksperto pagalba taps greita ir nebrangi procedūra. Imones steigimas klaipeda ir visoje Lietuvoje gali tapti puikiu sprendimu.

2 mintys apie „Trys svarbiausi įmonės steigimo etapai“

  1. Isteigus įmonę įpatingai svarbus yra klientų valdymas. Klientų valdymo paslaugas teikiančios bendrovės dažniausiai stebina įdiegtų įrankių gausa, kuri padeda sutaupyti laiko ryšių palaikymui tiek su esamais, tiek su būsimais klientais.

  2. Man atrodo, kad viskas priklauso nuo įmonės. Taip, yra tokie preliminarūs etapai, bet geriausiai kai kažkas atsižvelgia grynai į tavo atvejį ir pagal jį sudeda sėkmingo starto etapus. Bendradarbiaujant su vbgrupe.lt man patinka, kad jie taip ir daro, todėl ir rezultatai judant su įmone į priekį būna žymiai geresni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *