Kaip antram gyvenimui prikelti pabodusį vyrišką kostiumą?

Kiekvieną darbo dieną dėvimi kostiumai greitai pabosta, pradeda blizgėti. Tačiau nereikia iškart bėgti į parduotuvę. Turint išmonės pabodusį kostiumą galima greitai ir nebrangiai prikelti antram gyvenimui.

Elegantiškos detalės

Vyriski kostiumai net ir klasikiniai nebūtinai padės sukurti elegantiško vyro įvaizdį. Viskas priklauso nuo kostiumo detalių. Tad jeigu kostiumai pabodo pakeiskite aksesuarus. Pasirinkę ir pritaikę kitos spalvos kaklaraištį ir marškinius galite sukurti chuliganiško arba, atvirkščiai, itin stilingo vyro įvaizdį.

Kostiumai vyramsVyriski kostiumai kainos yra įvairios ir gali skirtis pagal pirkimo vietą, kokybę ir kitus faktorius. Tarkim, vyriski kostiumai kaune ar vyriški kostiumai vilniuje, vyriski kostiumai internetu. Verta pabrėžti, kad pigus vyriski kostiumai nėra blogai. Jiems prabangos įspūdį sukurti padeda kokybiškesnės ir brangesnės sagos. Tik nesirinkite plastiko sagų. Geriau skirkite kelias minutes naujų ir kokybiškų sagų persiuvimui. Jų spalva nebūtinai turi sutapti su kostiumo spalva. Klasikinis pasirinkimas, kuriuo niekada neprašausite – juoda spalva.

Kita vertus, galite įsigyti kelias naujas sąsagas. Tai suteiks papildomo žavesio ir išskirtinumo.

Jeigu Jūsų aplinkoje dažniau eksperimentuojama (kaip pvz.: kostiumai vyrams kaune ar vyriski kostiumai klaipeda) ir keičiami aprangos stiliai galite išbandyti įvairias švarko ir kelnių kombinacijas. Juk nebūtina kasdien dėvėti vieną derinį.

Šiai taisyklei pavaldūs vyriski kostiumai nuoma. Jeigu norite atrodyti išskirtiniai pasitelkite į pagalbą įdomius ir elegantiškus sprendimus.

Praktiniai patarimai

Vyriski kostiumai turėtų būti modernūs ir pritaikyti prie vis judresnio gyvenimo būdo. Žemai esančios rankovės buvo siuvamos prieš kelis dešimtmečius. Tad jeigu vyriski švarkai Jums atrodo su per ilgom rankovėmis, jas, tiesiog, patrumpinkite arba lenkite.

Niekada neskalbkite kostiumo skalbyklėje. Vyriski kostiumai neskalbiami skalbyklėje, nes taip sugadinamas audinys. Savarankiškai vyriski kostiumai, peteliškės ir kaklaraiščiai yra atgaivinami garais. Valymą (būtinai cheminį) palikite profesionalų rankoms.

Atsiradusį blizgesį nuimsite paprasčiausio acto tirpalu. Sumaišykite actą ir vandenį lygiomis dalimis ir patrinkite blizgančią drabužio vietą. Šis tirpalas puikiai pasitarnaus sagoms ir sąsagoms išblizgini.

Vyriski kostiumai dar valomi amoniako ir druskos tirpalu. Šiuo tirpalu trinamos apykaklės ir rankogaliai. Juk pastarieji greičiausiai susitepa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *