Ką apie tavo charakterį išduoda striukės pasirinkimas?

Striukės ir paltai Lietuvoje vilkimi daugiau dienų per metus, nei plevenančios suknelės. Jos brangesnės, todėl dažniausiai žmogus turi dvi – tris ar keturias striukes. Tad jų pasirinkimas išduoda Jūsų charakterio paslaptis ir gyvenimo būdą.

Mada

Striukė tauMadingos moteriskos striukes yra aukštai kartelę laikančių žmonių pasirinkimas. Jie nori būti pirmi, jaučiasi lyg negalėtų sau leisti atsilikti. Kita vertus, toks žmogus nenori išsišokti. Madingos ir pigios striukes yra svajoklio pasirinkimas.

Išreikštas moteriškumas

Moteriskos striukes pavasarines ir moteriskos striukes rudeniui išduoda moters savijautą. Todėl jeigu renkatės itin moteriškumą pabrėžiančius drabužius, greičiausiai, Jūs jaučiatės vieniša arba jaučiate dėmesio trūkumą. Pamėginkite susitelkti į savo hobius ir gauti daugiau teigiamų emocijų lankydamos šokių ar gitaros pamokas.

Stortinio stiliaus

Sportinio stiliaus striukes priklauso savimi pasitikinčioms asmenybėms. Jeigu pirmenybę teikiate itin brangiems apdarams, greičiausiai, trokštate pripažinimo, keliate aukštus standartus sau ir aplinkiniams. Pigios striukes yra praktiškų žmonių pasirinkimas.

Oda

Pigios ir brangios striukės iš odos dažniausiai vilkimos labai praktiškų ir tradicijas vertinančių žmonių. Amžinai klasiškas pasirinkimas oda su kailiu yra dievinančių komfortą asmenybių spintos priešakinėse linijose esantis drabužis.

Striukės ilgis

Jeigu žieminės striukės visai suprantama, kad dėl praktiškumo išsirenkamos ilgesnės, tai pasirinktas ilgis striukes moterims pavasariui yra kur kas iškalbingesnis. Kelius siekiančios pavasarines striukes moterims išduoda moters norą apsisaugoti nuo pasaulio ir nesaugumo jausmą. Trumpos pigios – atvirų, spinduliuojančių pozityvumą, asmenybių pasirinkimas.

Svarbu:

Kaip atgaivinti nudėvėtą striukę? Gražios ir stilingos striukes nebūtinai turi būti labai brangios. Ir pigios striukes atrodo gražiai ir solidžiai. Visgi, nepaisant to ar spintoje atsidūrė pigios striukes ar brangios jos reikalauja priežiūros. Bent kartą per savaitę praplaukite rankogalius.

Striukės moterims internetu atsiunčiamos įpakavime, kuris negali būti kažkaip pažeistas. Tad gavus prekę būtinai apžiūrėkite ar įpakavimas tinkamas. Radus pažeistą įpakavimą galima pasinaudoti šimtu procentu grąžinimo garantija arba prekę pakeisti.

Internetu pirkti itin patogu, tarkim ieškant akcija ziemines striukes ar striukes vyrams. Prekės Jus pasieks per dvi – penkias dienas nuo užsakymo patvirtinimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *